Auto DVD 4.5´ 1 DIN prijedlozi i iskustva ?

Auto DVD 4.5´ 1 DIN prijedlozi i iskustva ?

Član
Maa ja ne bi nikad to stavljao u cvaju cak razmisljam o alpha iz trojke ili betta iz cetvorke...cak i iz skode bi ubacio cd player samo da pitam bil se mogao spojiti kako treba.
$_1.JPG
 
Član
Ovaj player sto si naveo je zvuk katastrofa...iz iskustva pricam...davno ga se rjesih...mozda je i ovaj upitanju. Vise sam pristalica kolutasa sa dobrim zvukom nego fengsui kraeva sa lijepim izgledom. Al opet svako gleda sta mu bolje. Sto se tice skodinog radija klasicno je spajanje. Nemas sta pogrijesiti ali ovaj navedeni na slici je katastrofa...cesto se pogubi i mjenja stanice kako on hoce ili recimo sam ponekad gasi zvucnike po svom izboru. Los kvalitet
 
Da da dvd koji je pun funkcija raznih jos je ekran na dodir , ima i USB sa ledja i slika je vrh , ima ugradjen i bluetooth tako da mozes i povezati telefon i pricati preko njeg. Imao sam model stvarno je vrh a i skida se citava plocica regularno
 
Član
Neka prica ko sta hoce, imao sam raznih playera od dosta razlixitih proizvodjaca, sony od jeftinih do skupljih sony player-a, jvc, panasonic, blaupunkt i onih jeftinih ali nema bez pioneer player-a neka prica ko sta hoce. Sony je dobar ali on je bizoterija nasprem pioneera ali opet za low budget sony je tu najbolji. Pioneer Sve i marku vrijedi i isplati se dati duplo vise od nekog obicnog playera jer po meni jedini pioneer ima kvalitetna pojacala i komponente, izdrzljivi i ne kvare se, dosta filtera za zvuk itd... Jako dobar zvuk bez krcanja, cist stereo zvuk i jako dobar surround. Meni u auto vise nece nijedan osim pioneer-a.
 
Top