auspuh savjet

auspuh savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako volio bih da stavim neki auspuh na golfa 1 1.6 disel obicni a da ima dobar zvuk a da nije skup ako neko ima neki nek javi:123:

ili ima li neko ovaj ili ovakav slican nastavak
[attachment=30488]

ili ovaki ovaj bi mi odgovaro pravo
 
Član
100 eura prodam ti ja nov novcar lonac nikad montiran na auto original radjen za golf 3 gti a mozes ga pripasati sebi
 
Član
makakvo 100 e okle nego moze li se na ovom mom sadasnjem ista uradit da "prdi":lol: ili koliko se krece onaj nastavak
 
Član
neces drug nista postic,zahrdjat ce ti nastavat a izgleda ko cuning...:D pare bacas samo na nastavke
 
Član
Lonac solidan možeš naći polovan od nekih 70 KM što sam ja viđao pa naviše,ja sam kod Barbića platio 150 nov sa dvije godine garancije i bio sam zadovoljan svime,jedino ne znam kako se ponaša na dizelu..
 
BHT Ovisnik
dobar auspuh moze fino da zvuci i na dieselu,ima ljubicasti kec u mostaru,diesel,kad prođe fin se zvuk cuje odozada,sve zavisi o kvaliteti
 
Član
to ti je ona samo bacanje para i djaba posao auto ce ti samo SELJAČKI prditi i derati se ono bezveze
ako neces lonac onda sjekirom mazni po tom svom pa da vidis sto prdi :)
R1_50124_DTM_TAIPHOON.jpg


ovakav isti je kod mene 100 ojra
 

LSD

Član
za to ti je najbolje brusilica tuning.....otvori lonac povadi sve iz njeg:D:D:D

ukini srednji skroz i pici...uskoro ces moliti nekoga da mijenjate za klasicni jer buka smori:cool::cool::cool:
 
Član
džabe ti ako nema šta puhat u njega:lol::lol:pored Ljubuškog ima firma koja radi sportske protočne lonce,daju garanciju..Mene došao oko 100 km za golfa ;)
 
Član
Otidji do otpada i nadji kakav remus pa ga napasi i eto to ti je najjeftinije sta polovno naci a da bude u neku ruko opet normalnog izgleda i zvuka :icon_smile:
 
Dobar zvuk neces postici bez original Remusa ako hoces to, a sve ostalo ti je samo patnja kao sto neko rece naprosto te smori buka i na kraju dosadi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top