Audijev 'hat-trick' u DTM-u

Audijev 'hat-trick' u DTM-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
27dtmv.jpg

Njemačka marka je prvi proizvođač automobila koji je osvojio tri naslova u prestižnoj seriji međunarodnih kružnih utrka: nakon 2007. i 2008., Audi je osvojio priželjkivani naslov treći put zaredom. U skladu sa svojim stotim rođendanom, Audi je napisao još jedno poglavlje u povijesti automobilizma.



U uzbudljivom finalu na Hockenheimringu pred čak 155.000 gledatelja, Audijev vozač Timo Scheider bio je za petama svom jedinom preostalom suparniku za osvajanje titule, Garyu Paffettu, tijekom čitavih 39 krugova te je uspješno obranio svoj naslov od prošle godine kada je završio utrku na drugom mjestu. "Svaki Audi zaposlenik može biti ponosan na performanse DTM tima ove godine – ili još bolje na performanse koje tim pokazuje već tri godine zaredom", komentirao je Rupert Stadler, predsjednik Upravnog odbora Audi AG.



"U DTM-u se natječemo s najzahtjevnijim suparnicima koje možete zamisliti. U ime cijele Uprave želio bih iskreno čestitati svima koji sudjeluju u ovom natjecanju. Audi Sport nije mogao dati ljepši poklon Audiju za njegov 100. rođendan."
 
Član
DTM truba u posljednje vrijeme nije zanimljivo kad se bore samo dva konkurenta merc i audi....
Prije je bilo zanimljivije kad je bilo vise proizvodjaca...al sad mi se ne doapda a prije jedva ceko svaku utrku...
 
Član
lijepo je ovo gledati , a i pravila mi se svidjaju , pogoto Kvalifikacije,

svaka cast za hattrick;)
 
svaka im cast, samo taj DTM nije ni izbliza kao sto je prije bio, vecinom sad u Touring car utrkama su jedna ili dvije marke automobila(u BTCC npr. koliko znam sad je samo Seat Leon) tako da je poprilicno dosadno i nije bas od neke vaznosti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top