Audi TT RS vs. BMW 1-series M Coupe vs. Infiniti IPL G Coupe - Comparison Test - Car

Audi TT RS vs. BMW 1-series M Coupe vs. Infiniti IPL G Coupe - Comparison Test - Car

Član
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/zIxLjbQ2AMU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Opet sam pogledao i nisam ostao iznenađen... Jednostavno ih opisuje slogan... The ultimate driving machine ;)
 
Član
Audi je brutalno brz, 12.1s na 402 sa 340 KS :icon_biggrin:

BMW najzabavniji, to je nekako i ocekivano. Tesko bi bilo izabrati izmedju njih :icon_rolleyes:
 
Sva tri su na svoj način dobra, TT je realnim uvjetima sigurno najbrži, ali moj izbor bi bio M, vrlo vjerojatno... :icon_biggrin:
 
Član
Jos jedino da koristi DCT ovaj M, jos bi bio brzi. U slalomu ih dere sve, dakako moj izbor je M. Audi je isto tako dobar, bez daljnjeg, a Infiniti ko neki kruzer GT.. :D
 
Član
Čuo sam da u 1M u standardnoj opremi dođe dalekozor u pretincu, jel istina ili? ;)

Uputstvo na dalekozoru: koristiti samo u slučaju da želiti pratiti TT RS ili RS3, i naravno M oznaka.

Šala naravno. Sve su to male zloće. Stvar ukusa ;)
 
Top