Audi S4 H8-PLZ

Audi S4 H8-PLZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
374KS

2345277_21_full.jpg

2345277_20_full.jpg

2345277_19_full.jpg

2345277_16_full.jpg

2345277_14_full.jpg

2345277_13_full.jpg

2345277_25_full.jpg

2345277_23_full.jpg

2345277_24_full.jpg

2345277_22_full.jpg
 
Legend
Joj fele ja se dvoumim mjesecma hocu da uradim felge ovako, ali damije da vidim kako bi izgledalo, kad ti nadje bas na audiju bas iste felge ko moje :) joj svaaka ti dala, odose moje felge u crno :)
 

IGY

Član
meni su ljepse kod tebe Daki bas zato sto su sjajne, ali mozda kombinaciju da uradis bilo bi ok
a audi no coment
 
Legend
Ma dvoumim se ali evo ovo je korak blize da to uradim, samo moram prvo polirat ih rucno a kupio sam sredstvo i vec jednom su nabrzinu odradjene. Vidicu. Neznam mogul skinut ove sarafe, a mislim da se mogu skidat.
 
Putovanja.ba
Administrator
daki je napisao(la):
Joj fele ja se dvoumim mjesecma hocu da uradim felge ovako, ali damije da vidim kako bi izgledalo, kad ti nadje bas na audiju bas iste felge ko moje :) joj svaaka ti dala, odose moje felge u crno :)

hehe ko da sam znao :) hajd drago mi je da sam ti pomogao
 
Član
Pa Daki nije valjda za tebe bio problem vidjeti kao ce izgledati crne felge (ti si PS majstor).. Da sam na tvom mjestu ja ih nebih dirao ali eto stvar ukusa..

Dobar audi samo mu ne valjaju ova kociona kljesta :D
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Ma dvoumim se ali evo ovo je korak blize da to uradim, samo moram prvo polirat ih rucno a kupio sam sredstvo i vec jednom su nabrzinu odradjene. Vidicu. Neznam mogul skinut ove sarafe, a mislim da se mogu skidat.

mislim da mogu, ako mislis da obruc felge odvojis od uutrasnjeg djela,
ja sam jaranu farbao i moglo je samo sto je kasnije pravo tesko vratiti, a sve i zavisi od felge do felge, na nekima je moguce a na nekim samo sminke radi
P.S. kad smo radili felge skinuli smo samo par sarafa i islo je pravo tesko tako da nismo isli do kraja, a izvrnute smo jedva vratili
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top