Audi RS5 vs BMW M3

Audi RS5 vs BMW M3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se umešam samo sa jednim postom, jer smatram da sam kompetentan jer sam vozio do skoro saxa, a sad vozim auto, mogu slobodno reći, visoke klase. To što Suki priča nema veze sa mozgom, da je provozao nekad saxa vts ili puga gti ne bi imao takvo mišljenje jer su prave male jurilice koje daju neverovatan ugođaj za volanom. A da nisu auta ne bih rekao, oboriš zadnje sedište stane ko u malog karavana, a i za duga putovanja nisu loši ja sam umeo da pređem po 800km za dan, naravno ukočim se mnogo više nego sada, ali uživam u svakoj krivini i osećaju da svi misle vidi ga ovaj sa ovim malim govnetom, pa ga ti tog trenutka opereš, još je moj bio 1.4...a kamoli 16v.
 
Član
Svoje volim a tuđe poštujem , a kafu ću popiti rado sa svakim od forumaša , bitno je druženje! Naravno ovo je forum i uvijek se nađe neko pametan ko voli kuditi konja kojeg nije jahao , pozzz svima i mislite pozitivno ....
 
Ovaj video je već postavljan u nekoj temi, ali ... šta bude kad se "neka" koka koja zna dobro vozit dočepa BMW-a i Audija? :icon_biggrin:

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/0RwOAP4PxjM" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top