Audi Radio Concert

Audi Radio Concert

Član
Pozdrav kolege :) jel zna neko da li se moze spojiti pojacalo na fabricki radio u audi a4 ? gledamo sam imaju adapteri neki da se spoje za Aux i Usb da li ima nesto slicno da mogu spojiti pojacalo ? ovaj radio je u pitanju ...
 

Prilozi

  • radios002.jpg
    radios002.jpg
    70,5 KB · Pregleda: 25
Član
vjerovatno taj plejer nema cinceve
na svaki plejer mozes spojiti pojacalo koje ima high input
na taj ulaz kopcas zice koje iz plejera idu za zvucnike
kao ovo zaokruzeno, moze biti i drugaciji konektor a mogu biti i dva, zavisi koliko ulaza/izlaza ima pojacalo

FGT.jpg
 
Član
ako sam te dobro shvatio na taj radio player mogu spojiti ali na pojacalu mora da bude ovakav konektor high input ? a jel i na radiu ovako izgleda ovaj konektor ?
 
Član
znam to al da mi je ovaj fabricki da ubacim jer ljepse izgleda s njim sve...pa me zanima da li cu moci na ovaj fabircki spojiti i pojacalo i usb interface ovaj
 
Član
zice koje ti idu u zvucnike iz plejera,a vjerovatno 4 izlaza imas... ako ti je pojacalo s konektorom na kojem su dva ulaza... uzmes dva para zica od zvucnika-npr. zadnjih (4 zice-po dvije za svaki zvucnik) i spojis na konektor koji je na pojacalu...
 
Član
problem je sto ja to jos nista nemam.sutra idem da kupim radio fabricki ovaj kao sa slike pa cu njega ubaciti pa posle cu da ganjam pojacalo.uglavnom sad znam da moram da nadjem to sa high input
 
Član
ja bih na tvom mjestu kupio neki plejer tipa jvc, pioneer,sony nego kupio taj, pa se patio s pojacalom i onda ganjao s cega cu slusat posto je taj kasetas....
 
Član
lijep je radio taj samo ne znam kosto Edo rece kako ces slusati muziku,preko usb ili cd..opet kad stavis player trebajusa strane one plastike da dodju i da uganjas neki pionner ili drugi sa crvenom osvjetljenoscu...nego da pitam o cega je ovo ili je to bilo u S modelima fabricki..
autowp.ru_audi_s3_uk-spec_3.jpg
Symphony6CD.jpg
 
Član
imam ja sad player unutar neki i te plastike al da mi je fabrika da bude.a kad bude fabrika nasao sam onaj usb adapter koji se spoji od pozadi i mogu ga ubaciti u laticu ili negdje ispod volana..evo ima na klipu.samo me zanimalo jos da li ce se moci i pojacalo spojiti :) a ovo sa slike je 2 din da to nadjem moram komplet konzolu ovu da mijenjam do mjenjaca sve i ovu klimu i to a tesko je naci u kompletu.drug u srebreniku je radio preko 400 km je platio tako da mi se i ne isplati bas :) a evo video kako sam ja to zamislio...
 
Član
Ne treba ti pojacalo sa high input, treba ti obicno pojacalo i dva činča odsjecena da se moze spojiti na zice, taj radion vec salje low signal do zadnjeg lijevog zvucnika, na njemu se nalazi pojacalo fabricko koje pojacaje signal za zadnje zvucnike, sve imas tu i signal i remote odnosno paljenje pojačala kad upalis radion, samo ti treba od akumulatora plus vece amperaze, minus ces uzeti sa šasije da ne vodis dzaba od akumulatora i ono najbitnije da dodjes meni da ti spojim signale na cinceve i remote na pojacalo
 
Ne treba ti pojacalo sa high input, treba ti obicno pojacalo i dva činča odsjecena da se moze spojiti na zice, taj radion vec salje low signal do zadnjeg lijevog zvucnika, na njemu se nalazi pojacalo fabricko koje pojacaje signal za zadnje zvucnike, sve imas tu i signal i remote odnosno paljenje pojačala kad upalis radion, samo ti treba od akumulatora plus vece amperaze, minus ces uzeti sa šasije da ne vodis dzaba od akumulatora i ono najbitnije da dodjes meni da ti spojim signale na cinceve i remote na pojacalo
bolji je jaran sa Emom :D:D
 
Top