Audi R8 Spider : prve zvanične slike

Audi R8 Spider : prve zvanične slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi%20r8%20spyder%2044.jpg

Društvo modelima A5/S5 Sportback, A3 1.2 TFSI i A4 3.0 TDI Clean Diesel na Audijevom štandu na frankfurtskom Salonu automobila praviće i otvorena, Spider verzija sportskog R8.
audi%20r8%20spyder%20444.jpg

Audi tako posle R8 sa V10 motorom sa ovogodišnjeg Salona u Detroitu nastavlja da širi svoju R8 porodicu, pa će se tokom sledeće godine na tržištu konačno naći prilično dugo najavljivani R8 Spider, odnosno kabriolet sa klasičnim platnenim sklopivim krovom (sem novim krovom, R8 Spider se od kupea razlikuje i po drugačijem poklopcu motora).
audi%20r8%20spyder%204444.jpg

Prema sadašnjim informacijama, R8 Spider će se u početku nuditi samo sa jačim V10 5.2 FSI motorom od 525KS i 530 Nm obrtnog momenta (R8 Coupe inače sa tim agregatom ubrzanje od 0 do 100 km/h postiže za samo 3,9 sekunde a može do 315 km/h). Kupac će moći da bira između šestostepene manuelne ili poluautomatske R-tronic transmisije, dok je pogon quattro na sva četiri točka.
audi%20r8%20spider%204.jpg

Da li će kasnije ponuda eventualno biti proširena i slabijim 4,2 litarskim V8 motorom sa 309kW/420KS, za sada nije poznato.

Nije poznata ni cena, ali britanski sajtovi špekulišu sa cifrom od oko 120.000 funti.
 
Mogu mislit al ga sminkeri bacaju na ovo :D
Zeza,a dobar je,samo ja bi uvijek coupe prije cabria.Cabrio mi je skroz gej,bas za plejboje,manekene i tako te nestrasne ljubitelje auta (osim u slucaju da se dato auto ne nudi u coupe varijanti,onda cabrio dolazi u obzir) :D
 
Član
Sirotinjo i Bogu si teska...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
Sto nemam koju stoju hiljada da ga odmah narucim :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
e MAJKO moja pomislim ne moze ljepsi od R8 cupe bio i oni izbacise ovu neman odo spavat bjez j*ote
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top