Audi Q3 će se proizvoditi u Španiji

Audi Q3 će se proizvoditi u Španiji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi%20ccqc%201.jpg

Nakon prošlogodišnje promocije Audija Q5, nemačka kompanija proširiće svoju ponudu još manjim, kompaktnim SUV modelom Q3, čija proizvodnja startuje 2011. godine.

Kako će taj budući Q3 izgledati, najavila je još studija Cross Coupe Quattro (promovisan u aprilu 2007. godine na Salonu u Šangaju), dok će se proizvodnja odvijati u Martorellu, u Španiji.

Audi će tamo investirati 300 miliona evra, a godišnje će iz fabrike izlaziti oko 80.000 primeraka ovog modela.
audi%20ccqc%2011.jpg

Audi svoj budući Q3 opisuje kao SUV u stilu kupea sa tipičnim karakteristikama SUV-a, koje se tiču pozicije sedenja, veličine točkova, klirensa, prostranosti i funkcionalnosti.

Prema nekim ranijim informacijama, njegova paleta motora obuhvataće, između ostalog, i 2,0 litarski benzinac, zatim 3,6 litarski FSI V6 agregat, kao i 3.0 TDI turbo-dizel.
 
ja u potpunosti postujem Audi, ali su stvarno u zadnje vrijeme krenuli u cudnom smjeru, prave auta kao da su Fiat, Alfa ili Lancia, auta za sminkeraj...
 
Član
Fiat, Alfa i Lancia su skroz razlicitih smjerova...ne znam kako njih mozes stavljat u istu grupu...
ja bi uvijek prije Alfu nego Audija...
 
Faya_M5 je napisao(la):
Fiat, Alfa i Lancia su skroz razlicitih smjerova...ne znam kako njih mozes stavljat u istu grupu...
ja bi uvijek prije Alfu nego Audija...

ti jarane uopste nisi shvatio poentu mog posta, nisam uopste stavio Audi u njihovu grupu...
 
Član
nisam ni ja mislio...nego ne mozes te tri marke (alfu, fiata, lanciu) stavljat u istu grupu...jedna ide na luksuz, jedna na sport, a jedna na jeftinija porodicna auta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top