Audi B4 1.8T

Audi B4 1.8T

Član
Projekt o kojem sanjam već 3 godine, napokon skupio dovoljno znanja novaca i volje da krenem
U originalu 2.0 115 ks motor, B4 kao auto mi se jako svidio pošto imam djelova na lageru za njega pun klinac a i inače nisu skupi auto sam odlučio sebi ostavit. Tih 115 ks nisu loši ali turbo je turbo, pa sam krenuo lagano...






Auto je sastavjeno i u voznom je stanju, a trenutno je kod majstora koji pravi 65 mm izduv.
Tuninga sad zasad neće bit jer sam suh ko popržen, ali po ovome što sam dosad vozio ovo će biti i sasvim nego dovoljno, auto letii
 
Član
Evo čim stane kiša da ga malo operem i poslikam. Majstor je završio sa auspuhom a ja samo mogu reć vrhunski odrađen posao pre pre zadovoljan sam. Bit će uskoro i video sa zvukom samo da još malo auto razradim pošto je motor dugo stajao
Što se tiče projekta kompletnog i ulaganja i polomljenih i krvavih prstiju i hladnih noćiju i razbijanaj glave i ulaganja i telefona i sve sve sve se isplatilo.
Reći ću samo jedno ''Sreća se nemože kupiti novcem,ali može turbo što je skoro isto''
 
Član
stvarno je prelijep ovaj izduv je savrseno sjeo i mjera prava...jedino se meni ne svidjaju ovi naslonjaci suplji kao na vw bori da su manji kao na mk4...:)
 
Član
Obećano je još slika, ali auto još poštenski nije opran evo već 3 mjeseca :O :O. Samo ga malo saperem i ušišem na brzim praonicama tu i tamo krpom prebrišem tablu
Problemi sa turbinom su "riješeni" pa da vidite kako sad ide

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/d2uKm-WbU9k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

U auto samo sipam goriva, tu i tamo poradim na kojoj sitnici, s motorom sam pre pre pre zadovoljan. Snage ima i prekoviše, potrošnja za tu snagu mizerno mala,u 3500 km ulja nije ni kap potrošio, jedne jedine kapi šipka uvijek na istom mjestu. Ali što je ostatak auta u qrcu :O :O pod hitno ga treba ukrutiti jer na cesti mgou koristit svega 60-70% snage motora a i to je borba da ostane na cesti. Za to će se pobrinuti bilstein b4 i ebiach sport-kit, a i trebam mjenjat letvu volana a i sami znate koliko je to velik i zajeban zahvat. Radije bi isčupo motor opet
 
Član
Zahvat za zamjenu letve je lagan na b4 kako je kod nekih drugih modela.....samo strpljenja i laganice....po meni najzeznutije uvuci ga u sasiju :)
 
Top