Audi A7

Audi A7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg


Carmagazine javlja kako će konkurent mercedesovom CLS-u iz Ingolstadta biti predstavljen krajem 2009, a kupcima će biti dostupan početkom 2010. u coupe i cabrio izvedbi


Posljednje informacije ukazuju kako će se A7 temeljti na platformi novog A6, isto kao što se A5 bazira na platformi modela A4. Riječ je o modularnoj aluminijskoj platformi sa čeličnim ojačanjima. Nadalje, luksuznije verzije će biti opremljene zračnim ovjesom, a izvor javlja i kako u ponudi neće biti 4-cilindričnih motora.

Drugim riječima ulazni će model pokretati benzinski 2,8-litreni V6 FSI te novi kompresorski 3.0 V6, a dieselsku ponudu će činiti 2,7 i 3,0-litreni V6 TDI pogonski strojevi uz pomoć jednog ili dva turbopunjača. Motori bi trebali biti upareni sa 6 i 7-stupanjskim automatskim te S-tronic mjenjačima s dvije spojke.

Također u Audiju spremaju S7 i RS7 izvedbe koje bi navodno pokretale dvije verzije 5,0-litrenog V10 motora, a nedugo nakon dolaska konvencionalnih izvedi na tržište u ponudi bi se trebala naći i hibridna verzija audijeve sedmice.
 
Član
nije los,samo je pretezno sve vec vidjeno,jedino mi je zanimljiva linija krova,premocno izgleda
 
Član
Premocan je, samo mi je mana sto je sav zaobljen a nazad mu gepek kockast ostavili...konturu kod stopki i preko branika...nije im trebalo to...
 
dok je Mercedesa uvijek ce biti ovakvih koji pokusavaju da mu pariraju :)

svidja mi se , ima nekih sitnica koje mi ne leze al u "paketu" mi je dobar :cool:
 
:icon_eek:Kako je samo dobar:icon_eek:prednji dio puno ljepsi od zadnjeg, al ne sumnjam da ce oni jos na ovome poraditi, malo nelogicno ovo iznad stopki...nesto kao zlatno-zuto ili se meni prividja:icon_question:
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
:icon_eek:Kako je samo dobar:icon_eek:prednji dio puno ljepsi od zadnjeg, al ne sumnjam da ce oni jos na ovome poraditi, malo nelogicno ovo iznad stopki...nesto kao zlatno-zuto ili se meni prividja:icon_question:
Potpis
P.S. (ne prividja ti se) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top