Audi A6 pomoc

Audi A6 pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jassmin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Na glupo pitanje je teško dati pametan odgovor.

Onda brate nemoj ni komentarisati ak' nećeš ni pomoći. ;)

drug nek si mu rekao:):);););)

Fakat ne kontam neke ljude, jel mu neki merak da ga pristavi bez razloga :icon_question:

Da znam da možeš shvatiti objasnio bi ti, pošto sumljam neću ni pokušati;)
 
Član
Jassmin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Na glupo pitanje je teško dati pametan odgovor.

Onda brate nemoj ni komentarisati ak' nećeš ni pomoći. ;)

drug nek si mu rekao:):);););)

Fakat ne kontam neke ljude, jel mu neki merak da ga pristavi bez razloga :icon_question:

Koliko sam ga ja do sad skontao, lik je mnogo iskusan, mnogo kola se navozao, veliki obozavatelj Audija,... Kad neko dira Audi, spreman je zaklati i tako! Mislim da nije los, ali ga ni ja ne kontam nekad:icon_question: A sad :icon_exclaim:
 
Član
aj sad nemojte spamati, covjek je trazio pomoc a ''BaXRS4'' ako ne znas moze li ili ne ne znam sto si se onda uopste javljao u temi

evo ArmiN je vec odgovorio na pitanje i nek je sa srecom u radovima Vedrane ;)
 
Član
Može sigurno bez problema, samo neznam cijene dijelova... gledao sam na nekom forumu kad su to radili. Mislim da je radio a3m slovenski... pogledaj kod njih na stranici ima li taj projekat...

ili malo progooglaj pa ćeš sigurno naći...

pozdrav.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Na glupo pitanje je teško dati pametan odgovor.

Onda brate nemoj ni komentarisati ak' nećeš ni pomoći. ;)

drug nek si mu rekao:):);););)

Fakat ne kontam neke ljude, jel mu neki merak da ga pristavi bez razloga :icon_question:

Koliko sam ga ja do sad skontao, lik je mnogo iskusan, mnogo kola se navozao, veliki obozavatelj Audija,... Kad neko dira Audi, spreman je zaklati i tako! Mislim da nije los, ali ga ni ja ne kontam nekad:icon_question: A sad :icon_exclaim:

Ma zivi fenomen vjeruj...
 
Član
nodiash je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Na glupo pitanje je teško dati pametan odgovor.

Onda brate nemoj ni komentarisati ak' nećeš ni pomoći. ;)

drug nek si mu rekao:):);););)

Fakat ne kontam neke ljude, jel mu neki merak da ga pristavi bez razloga :icon_question:

Koliko sam ga ja do sad skontao, lik je mnogo iskusan, mnogo kola se navozao, veliki obozavatelj Audija,... Kad neko dira Audi, spreman je zaklati i tako! Mislim da nije los, ali ga ni ja ne kontam nekad:icon_question: A sad :icon_exclaim:

Ma zivi fenomen vjeruj...


Za amebu je i tulipan fenomen.


P.S. Sretno u radovima Vedrane.
 
Član
Kazem ja vama da je fenomen...zna i neke nazive organizama i biljaka...to samo dva cojka na svijetu znaju...on i jos jedan lik al taj lik je mrtav tako da je osto jos samo on :p ko ga ne zna dao bi marku za njega :D

Sad je sretno u radovima Vedrane jel a prvi odgovor je bio da glupan postavlja glupa pitanja na koja se ne moze dat pametan odgovor a ustvari mogao se dati pametan odgovor samo ga ti nisi znao nit si htio da znas...koji si ti kloc to nisu istine...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Kazem ja vama da je fenomen...zna i neke nazive organizama i biljaka...to samo dva cojka na svijetu znaju...on i jos jedan lik al taj lik je mrtav tako da je osto jos samo on :p ko ga ne zna dao bi marku za njega :D

Sad je sretno u radovima Vedrane jel a prvi odgovor je bio da glupan postavlja glupa pitanja na koja se ne moze dat pametan odgovor a ustvari mogao se dati pametan odgovor samo ga ti nisi znao nit si htio da znas...koji si ti kloc to nisu istine...

Impresioniran sam tvojim odgovorom, kako si mi spustio, jao čovječe ono... hahahahaahahaha
Ovome ću se smijati danima, ameba is the king haha.

P.S. S obzirom da živimo u 21.st, sve je moguće, 99% toga, stoga je i pitanje glupo.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Kazem ja vama da je fenomen...zna i neke nazive organizama i biljaka...to samo dva cojka na svijetu znaju...on i jos jedan lik al taj lik je mrtav tako da je osto jos samo on :p ko ga ne zna dao bi marku za njega :D

Sad je sretno u radovima Vedrane jel a prvi odgovor je bio da glupan postavlja glupa pitanja na koja se ne moze dat pametan odgovor a ustvari mogao se dati pametan odgovor samo ga ti nisi znao nit si htio da znas...koji si ti kloc to nisu istine...

Impresioniran sam tvojim odgovorom, kako si mi spustio, jao čovječe ono... hahahahaahahaha
Ovome ću se smijati danima, ameba is the king haha.

P.S. S obzirom da živimo u 21.st, sve je moguće, 99% toga, stoga je i pitanje glupo.

Ameba is the king a :lol: komican decko nema govora...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top