Audi A6 pomoc

Audi A6 pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja, novi sam ovdje pa me zanima ako mi moze netko pomoci. Imam Audi A6 98. god, i auto je udareno. Sad jeli moguce na njega staviti prednji dio od onog novijeg audia (2002-2003). Potreban mi je cijeli prednji kraj (blatobrani, karambolka, hauba, farovi...), auto ce se svakako raditi pa bih volio staviti od novijeg modela.
 
Super Moderator
ako ces sve komplet stavit od novog modela onda mislim da moze
nije 2002-2003 nego 2001-2003 (u nekim slucajevima i 2004) :D
 
Super Moderator
pa nisam opet siguran drug al mislim ako je sve kompletno od novog modela (farovi, hauba, karambolka, blatobrani...) da bi trebalo moci
mozda ima nekih sitnih prerada ali sumnjam
vidi sa kakvih dobrim lakirerom pase li to
 
Član
Znam, bas zato sto meni treba komplet prednji kraj mislio sam to staviti od novog modela. Sad da neuzmen dijelove pa nemoze. Vidjet cu i ja jos s majstorom, ali volio bih ako neko ima da je to vec radio
 
Član
kod mene je prijatelj udario tako,i mijenjali smo mu prednji kraj,stavljen komplet prednji kraj od novije tipe,nije bilo problema,sto se tice limarije isto je to
 
Član
vezni lim,oba blatobrana,hladnjak,hladnjak klime,nosac motora,hauba,to je to koliko se sjecam,,zakuco ba brato u banderu,ne velikom brzinom,al et otprilike znas sta je stradalo
 
Član
pa to je to i kod mene, hvala na informacijama to mi je puno pomoglo jer je vec radeno i znam da moze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top