Audi a6 3.0 tdi remaping

Audi a6 3.0 tdi remaping

Pozdrav svima!! Treba mi par informacija i savjeta u vezi remapiranja (ubacivanje nove mape u elektroniku) tj. cipovanje.. Imam audi a6 3.0 tdi quattro 2007 god, za belgisko je trziste i ima 207 ks..
Zelio bih ubaciiti novo mapu u elektroniku koja bi dala dodatnih 50 ks.. radi se o ovom :
http://www.slstuning.de/f/audi/a6-c6-4f/23512-3-0-tdi-165kw/

Dali je iko radio, dali dajete zeleno svjetlo i jeli imao neko problema kakvih.. Znaci auto bi imalo 260 ks..
 
Eh sada opcija ima sa ovim sis tunning 260 e, a ovaj sa pika hitech tunning je 250 km.. razlika je u cjeni velika pa neznam ??
 
Super Moderator
Mislim da nema taj auto sa dsg, to je automatik klasicni tj tiptronic :) samo radi remap zasto ne!
 
da je Bogdom kod mene turbo-dizelas remap bi radio odmah ali posto je benzinac jos i automatik to kod mene ne pije vode ili cak da je turbo-benzinac na obicnim benzincima se ne isplati jer tek na visokim obrtajima dobijas punu snagu cca na 4500+ obrtaja a kod turbaka pogotovu dizela punu snagu dobijas s 2000 obrtaja
to je jedini razlog zbog kojeg ja remap nisam radio
slobodno radi neces se pokajat sekunde ;)
 
Član
Jeli u tebe armine ovakav audi jesi li radio ??
radio ja u italiji, trebao kod dakija u HiTech ali nisam stigao doci iz italije, zacepio mi se dpf bio, tako da sam tamo odradio dpf off i remap. Trebao bi imat oko 255-260ks, ali nisam bio na valjcima pa ne znam, ali znam da auto otkida. Sad ce doci novi model pa cu njega vozit u HiTech
Ja sam u It dao duple pare bukvalno, ali eto bila je visa sila u pitanju
 
radio ja u italiji, trebao kod dakija u HiTech ali nisam stigao doci iz italije, zacepio mi se dpf bio, tako da sam tamo odradio dpf off i remap. Trebao bi imat oko 255-260ks, ali nisam bio na valjcima pa ne znam, ali znam da auto otkida. Sad ce doci novi model pa cu njega vozit u HiTech
Ja sam u It dao duple pare bukvalno, ali eto bila je visa sila u pitanju

Aha hvala Arma na odgovorima , i hvala svim ostalim bolje je sa vama podjeliti ove stvari jer ipak radi se o autu koje je cca 30 tak hiljada, nebih sad da se sekam bezze!!
 
Top