audi a6 2.5 TDI quatro 2001 vs. Peugeot 607 2.2 hdi 2005

audi a6 2.5 TDI quatro 2001 vs. Peugeot 607 2.2 hdi 2005

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesu je me vashe misljenje kojeg bi izabrali od ova 2 auta , sudi full osim navigacije , 607 full fulova ??? :D
 
Član
150KS 2,5tdi se nije najbolje pokazao,onaj sa 180 je bolji;)
stvar ukusa,ja bi audija iako je stariji;)
iako,koje god kupis,ne vjerujem da ces se pokajat;)
 
Član
edoze je napisao(la):
150KS 2,5tdi se nije najbolje pokazao,onaj sa 180 je bolji;)
stvar ukusa,ja bi audija iako je stariji;)
iako,koje god kupis,ne vjerujem da ces se pokajat;)

ma i ja mislim , mislim da je audi kvalitetniji ali mi se peugeot vishe svidja i ima vishe opreme +mlanji 4 godine :D hvala
 
Član
mercedesa:lol:

naravno audi mi je bolje al mu je godina nasprem puga losa al ipak sto se tice i daljne prodaje ja glasam za audija
 
Član
ako ti se vise svidja pug onda je to plus,jer je 607 nekako...hmm...il ti se svidja il ne,rijetko ima misljenja koja su "izmedju"...meni licno nije nesto zanimljiv...prije bi nekog manjeg puga,407 il 406 coupe recimo...sa hdi-jem ne mozes fulat,nisam cuo da se neko zali na njih...
 
Član
edoze je napisao(la):
ako ti se vise svidja pug onda je to plus,jer je 607 nekako...hmm...il ti se svidja il ne,rijetko ima misljenja koja su "izmedju"...meni licno nije nesto zanimljiv...prije bi nekog manjeg puga,407 il 406 coupe recimo...sa hdi-jem ne mozes fulat,nisam cuo da se neko zali na njih...

ma nedaju francuzi obraz :D mislim ljepse je 2005 vec 2001 voziti i + sto je pug new line a od audija su jos 2-3 dizajna izasla .
 
Član
Imao sam priliku obadva vozati ali pezo bas taj 2.2HDI je nesto posebno jos ako je tip tronik bolji je od audia puno mada svak ima svoj ukus
 
Član
Da budem kratak, Audi :)

No tu dosta zavisi od stanja, ak je Audi rasturen a Peugeot super ocuvan, onda Peugeot.
 
U mene u oca je Peugeot 2.2 HDi motor, sta da ti kazem osim dobrih stvari, auto je stvarno tip-top, nikakvih problema, da ti moras majstoru ici da se kvari il' tako, u dvije godine koliko je kod nas nema se nikakvih problema, samo redovno odrzavanje u ovlastenom serviseru, i neces imati problema... Naravno, ako kupis auto koje je prethodno odrzavano... Ovaj Audi 2.5 TDI 150 KS isto sam cuo da su se jako lose pokazali, ako ces uzimati bolje ti je onda 1.9 TDI, ti motori su znatno bolji u njima... Stose tice izbora definitivno na Peugeot, komsija koji je nama htjeo prodati A6 1.9 TDI je rekao da bi i on prije izabrao Peugeota, nije da se zali, ali ipak HDi stedljiviji motor, manje se kvari, auto je udobno maximalno, uzivancija u voznji, i zvucna izolacija extra, smanjis muziku i sve, unutra se samo malo vjetar cuje s vana... Plus, sto jest jest, Peugeot 607 plijeni vise paznje od A6 gdje god da se pojavis!!!
 
Član
Provjeri oba auta u servisu, ja bih izabrao 607 ako je odrzavana redovno, em je mladji 4 godine, sto nije malo... I danas se sjecam kada sam citao prvi test o njemu davne neke godine... em jos i full oprema... naviknut ces se na francusku udobnost ;)
 
sam si rekao da ti se vise svidja peugeot, pa kupi ga. kad kupujes za sebe kupuj ono sto ti se svidja i u cemu ces potpuno uzivati. oba auta su izuzetno dobra, tako da nemas tu puno razmisljati i vagati, ovdje je stvar ukusa.
a ako hoces jos cinjenica :D pug je dosta mladji, bolja oprema, nije ostario u smislu dizajna (jer je to zadnji model, dok posle tog audija ima jos dosta novih modela a6), rjedji je na nasim cestama, znaci veca ekskluzivnost :) itd.
 
Član
Death_beat je napisao(la):
sam si rekao da ti se vise svidja peugeot, pa kupi ga. kad kupujes za sebe kupuj ono sto ti se svidja i u cemu ces potpuno uzivati. oba auta su izuzetno dobra, tako da nemas tu puno razmisljati i vagati, ovdje je stvar ukusa.
a ako hoces jos cinjenica :D pug je dosta mladji, bolja oprema, nije ostario u smislu dizajna (jer je to zadnji model, dok posle tog audija ima jos dosta novih modela a6), rjedji je na nasim cestama, znaci veca ekskluzivnost :) itd.

eheh pa to sam i ja napisao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top