Audi A4 S-line 2.0 TDI DPF quattro

Audi A4 S-line 2.0 TDI DPF quattro

Član
Kilometraza:108.100 km
Kubika:1968 cm³
Snaga:103 kW (140 PS)
Potrosnja: 6,6 l/8,6 l/5,5 l 100 km
Transmisija: Manualna
Broj vlasnika:1

Oprema:
ABS, Pogon na 4 tocka, Parking senzori(nazad), El. prozori, Blokada motora,ESP, ASR, EDS, Alu felge 18*, Navigacija, Partikelfilter, Servisna knjiga, Servo, Grijaci sjedista(naprijed), Tempomat, BI-xenon, Centralno zakljucavanje , 6 zracnih jastuka, Retrovizori sa grijacima, Zadnja stakla u boji, Pranje farova, Rtrovizor sa automatskim zatamljivanjem, Klima, sportsko podvozje, Bluetooth, senzor za kisu, svjetlosni senzor, coming/leaving home opcija, automatsko reguliranje visine svjetala, svjetlosni paket, dnevno svjetlo, Dieselpartikelfilter, filter za prasinu i polen, multifunkcionalni S-line volan sa komandama, sportska S-line sjedista(kombinacija koza-platno), ISOFIX, Bordcomputer, navigacija u boji, citac kartica, Bose soundsystem, Business Comfort Paket, Business Plus Paket, Designpaket Plus, S line Exterieurpaket, S line Sportpaket advanced, pragovi sa S-line dekoracijom....
11bot8h.jpg

Slike uskoro al na zimskim felgama :icon_smile:
 
Član
dugo ljepsi u nas grad dosao nije, vidio sam ti starog neki dan na carini dole, nisam do tad ni znao da je quattro
neka ti je sa srecom brate, puno puno kilometara da predjes
da uz ovaj auto cim prije zaboravis sta je bilo s proslim

kako se ponasa pogon na ovom vremenu, znam do sad si uvijek s prednjom vucom vozio
 
Član
Predobar audi nema sta, ima opreme tonu a jos quatro... ;) Cestitam na kupovini i da je sa srecom ;);)
 
Član
on se voza, boli ga za slike:lol:
s obzirom koliko snijega je bilo na audiju maloprije vjerujem da ga ne stedi, ide u sto dublji snijeg:cool::cool:
samo gazi braca:icon_biggrin:
 
Član
Sutra slike.
Arma imao sam lose gume i nisam na ravnom mogao krenit, vec poceo proklinjat quattro. Sad sam i vise nego zadovoljan kako sam stavio zimske gume.
 
Član
vidio sam da su sad manje fele, ako se ne varam sad su one kao na prvom audiju sto si imao
cim sam vidio onoliko snijega pod blatobranom znao sam da si se zavlacio da isprobas pogon. Samo nek se voza, sad prakticno imas nov auto
boja je vise nego odlicna, uzivo je bas extra, a s onim felama je vrh svegami:cool:
 
Član
Slikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;) I ova jedna je dovoljna da se kaze savrsenstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Top