AUDI A4 Popravka limarije

AUDI A4 Popravka limarije

Član
Pozdrav svima zanima me koliko bih bila popravka limarije i ostalo sto treba za Audija A4 2003 god. Naravno ne trazim tacnu i detaljnu procjena nego ovako od oka sto mozete da vidite sa slika.
Pozdrav svima i unapred zahvalan na odgovorima.
100_6885.jpg

100_6886.jpg
100_6888.jpg
100_6889.jpg
100_6880.jpg
 
Član
care ne moze ti niko detaljno reci koliko ce kostati popravak. jer kad se skine blatobran,vezni lim i hauba niko ne zna sta ce ga unutra docekat. ovo limarije sto je podrobljeno i nije nesto puno. Kad sam vidio da je manuelac zaljubabio sam se,,jel ovo imas priliku da uvezes ovog audija slucajno:icon_rolleyes:
 
Super Moderator
3000 KM
koliko je presao audi i odakle to kupujes sa koje je aukcije ?
ovaj nije los manual mjenjac je on ti je 125kW i vidim ima BOSE sound system
Kolika mu je cijena trenutno ?
 
Član
ArminM je napisao(la):
care ne moze ti niko detaljno reci koliko ce kostati popravak. jer kad se skine blatobran,vezni lim i hauba niko ne zna sta ce ga unutra docekat. ovo limarije sto je podrobljeno i nije nesto puno. Kad sam vidio da je manuelac zaljubabio sam se,,jel ovo imas priliku da uvezes ovog audija slucajno:icon_rolleyes:
Ok nije problem zanima me misljenje vasa ovako od ovog sto viditi na slika sta i koliko bih bilo ;)
Pa mozda bih bih ga i uvezao da je malo blize ali auto se nalazi u Americi :icon_sad: jel poceo uvoz starijih od sedam godina posto je ovaj audi 2003 to je jos malo i ne moze se uvesti vise.

allroad je napisao(la):
3000 KM
koliko je presao audi i odakle to kupujes sa koje je aukcije ?
ovaj nije los manual mjenjac je on ti je 125kW i vidim ima BOSE sound system
Kolika mu je cijena trenutno ?

Hvala na odgovoru, presao je 101.000 milja ili negdje oko 165.000 km auto ja u Americi tu u blizini kod mene covjek ima slep sluzbu i auto otpad pa svaki dan ima ovako zanimljivih auta dobija pogotovo sad zimi.
Cijena mu je 4500$ (6600KM) ali mogao bih se ladno dobiti za 4000$ (5850KM) a ako bih bio cigo pa se cjenkao malo vise mozda i za 3500$(5150KM)
 
Član
tu je to oko 3-4 milje opravka ako zelis kvalitetno jer vidi se da je i hladnjak sjeban i jos stosta pa trebat ce malo vise kesa da se odradi po PS-u...
 
Član
a nisu nam odobrili ni uvoz vozila starijih od 7 godina, tako da ces i ako se odlucis na ovog ljepotana, morati jos da sacekas..
 
Super Moderator
Neces morati nista da sacekas ako ga sad kupis i fino ocarinis
Ja za njega ne bi dao vise od nekih $3700 - 3800 !!!
Dok ti platis carinu i porez, dok prijevoz iz amerike, dok popravak.... eto te na 13-15 000KM ;)

posalji mi link gdje se nalazi ovo auto... mozes i na pm, da malo vidim kakvo je ovo sta je...
 
Član
allroad je napisao(la):
Neces morati nista da sacekas ako ga sad kupis i fino ocarinis
Ja za njega ne bi dao vise od nekih $3700 - 3800 !!!
Dok ti platis carinu i porez, dok prijevoz iz amerike, dok popravak.... eto te na 13-15 000KM ;)

sto se ajmo reci skoro i ne isplati,ali mozda moze i proci malo jeftinije;);)
 
Super Moderator
Ma isplati se samo ima ih i boljih u americi samo malo treba biti strpljiv i naletit ces sigurno ;)
 
Član
Pozdrav svima hvala na odgovorima a nebih ja to za sebe uvozio auto posto tamo nisam cesto tako da bih dzabe lezalo vise gledam ovako sa strane da bih tamo nasao nekoga ko dobro radi auta i mjesecno mu slao ovako po tri cetiri auta da popravlja i prodaje. Mislim da bih se tako isplatilo, jer za jedno auto dok polatis prevoz nema te nigdje vise.

Evo sad sam bas nasao jednog sve ok nije razbijen a i mladji je pa pogledajte
http://detroit.craigslist.org/mcb/cto/2081114667.html

A evo i jedan koji je vec tu uvezen nadjo ga na mobile.ba
http://www.mobile.ba/view_detail.php?sitecatid=1&siteid=744&PHPSESSID=d25fbf8741abd3499ca3933fa632eb5b

Allroad evo ti link pa pogledaj imas tu svega
http://detroit.craigslist.org/mcb/cto/2081114667.html
 
Top