Audi a4 b7 zadnji zvucnici

Audi a4 b7 zadnji zvucnici

Član
Kupio sam prije nekoliko audija a4 b7.Posto njegov original radio ne podrzava mp3 odlucio sam kupiti radio koji podrzava mp3.Posto na moja prosla 2 a4 b6 nisu radili zadnji zvucnici,vjerovatno nece ni na ovom.e sad me zanima dali ima kupiti adapter da se to uklopi nekako da rade,ili mi preostaje ostaviti kako je.Ako neko ima adapter taj za prodati neka se javi ili gdje ima kupiti...
 
Član
Ja pitanje ne kontam nikako!!Koji si player kupio a i koji ti je bio u Audiju??
I da ima vise od 2 para zvucnika,na dobar HU se to moze lijepo sve spojiti...medjutim,jedini problem bi bio ako imas aktivni woof...a ni to nije problem,dalo bi se rijesiti.... ;)
 
Član
Radio je original a ocu kupiti nesto sa mp3 i da moze usb.
Ubacivao sam mp3 cd ne radi,a u yetiju normalno sve.Druge cd-ove koje nisu mp3 normalno podrzava i rade.
 
Član
Kod mene druze ne.Nebih vjeruj mjenjao radio da guta jer ni jedan ne sjeda na ovu unutrasnjost kao original.
U tebe je drukciji radio.Nije kao u mene.
 
Član
Kod mene je 2 din radio, 2007 godiste i cita mp3... A jest oni imaju te neke svoje posebne velicine i tesko je bilo koji drugi radio uklopiti a da dobro izgleda...Imam i b5 isto cudne dimenzije i ovaj radio sto sam stavio u njega dvd nikako mi ne lezi...
 
Član
Odes kod nekoga ko radi muziku, da ti spoji to kako treba i radice, tako je bilo i kod mene kad sam ubacio dvd u 6-icu. Valjda ovaj orginalni radio ima neko malo pojacalo za zadnje zvucnike, pa kad se stavi drugi radio, oni ti nece raditi, a onda to dodje bezveze. Moze se to srediti, nije puno para, samo treba znati... ;)
 
Početnik
za taj auto ako nema serijski zadnje zvucnike ti trebaju adapteri za ugradnji ustih, mada nevjdrujem da nema nazad zvucnike mozda neko nije spojio.

uglavnom sta god treba za ugradnju materijala nema problema imamo SVE na lageru , a za ugradnju morao bi doci do Sarajeva
 
Super Moderator
aldine druze ne pravi glupost
sta ima veze ako ne cita mp3 ?
lakse ti je kupiti changer koji cita mp3 nego praviti ruglo od enterijera
nikad na novijem autu ne bi izvadio originalni CD ;)

@darko13 - ima ih sa mp3 i bez mp3 .... recimo ja sam imao dva golfa, petice, mislim da su cak isto godiste bile i jedna je imala mp3 a druga nije
obje su bile sa nekom dobrom opremom i dvozonska klima vako nako al eto jedan je imao drugi nije
 
Top