Audi A4 b5=>> S4 B5

Audi A4 b5=>> S4 B5

Član
Pozdrav forumaši, nakon dugo vremena snovi polako prelaze u realnost :) a to cete vidjeti na slikama dolje :)









Dakle u šasiju od A4 prebaceno sve od S4 danas slijedi paljenje motora zatim atestiranje i namještanje sitnica, sav veci posao je obavljen. Sad slijedi ušminkavanje auta :)
 
Član
Sve 5 odlican projekat :D Samo me zanima koji je razlog prebacivanja sve sa s4 na a4, ako je stranac trebo bi se moc carinit jer je euro 3 motor..? :p
 
BHT Ovisnik
Svaka cast na projektu, biti ce strahota! Samo bih ja to radije prekucao hahah Mislim da si mozda mogao povuci nekih veza, raspitati se i da to carinis jer sam ubjeđen da mozes. To mi je osobno govorio lik na homologaciji za bmw, bar njega bih mogao starijeg uvesti koji je prijelaz euro2 na 3, tako i ovo sigurno...
Sad jel mi se cini zbogbranika i felgi, ili je pravi s4 malo siri u bokovima ? Inace ova b5 linija kao s4/rs4 mi je najdrazi audi,neznam zasto, al nekako kao da ima dusu :)
 
Član
Hvala. Nije euro3 nego euro2. U inozemstvu ih stavljaju po oglasu kao euro3 ali su u biti euro2.
 
Član
Nazad na gepeku stoji A4 1.9TDI
smile.gif
. Danas upaljen ali problem stvaralo kvačilo pa opet motor morao van al sad je sve u redu. Unutrasnjost komplet gotova:



 
Član
A ima li ikakve razlike u šasiji kod s4 i obicne a4, jeli s4 siri ili je sve isto..?
 
Član
Lak je solidan, ove godine ga necu farbati sigurno vjerovatno dogodine. Kad se branici ofarbaju slijedi poliranje i to je to za ovu godinu :)
 
Top