Audi A3

Audi A3

Član
neznam ja nisam ja pro za taj PS al mi se svidja ideja i realizacija u ova kombinacija boja i felge su extra:cool:
 
Član
nema bas puno posla ovdje ali zamisao je odlicna..i mozda zadnja felga kao da bjezi malo...maa meni se svidja ne bi dodavao nista vise na njega....:icon_smile:
 
Pa ***** ga ljudi i rad,ima li ista na njemu da ne valja ? Ko god vidi neku gresku nek napise,da znam za ubuduce . Kako su boje uskladjene ? Detalji neki ? Nisam kacio nikakve spojlere ili bilo sta,fakticki sve je sa original slike osim ovog lipa i feluga . A ostalo je manje vise sa baze,produzivano,budzeno itd :D I mnogo vam hvala na lijepim rjecima ;)
 
Član
Fina zamisao, zadnja felga iskreno bjezi povuci donji dio prema vani malo, neznam sto si farbo prednji disk, odnosno pola diska ti je crveno drugo pola zlatno? Ostalo je koliko toliko ok, mozda malo refleksija po haubi da ova crna izgleda realnije... probaj sa nekom drugom bojom, hebeno je sa crnom... Sve u svemu solidan rad ;)
 
Jel ovo odsjaj kraka na felgama, trebao si do kraja krake prefarbat, ili skloniti, da bude samo obruc to jest falc :) i trebao si malo vrata i zadnji kraj malko "zamutit", previse odsjaja u odnosu na predji kraj, naprijed izgleda kao da je mat crna. I postavi ubuduce link od originalne slike, to jest vece rezolucije, lakse se greskice uoce, inace dobar rad! ;)
 
Hvala svima na lijepim rjecima :cool::cool:

Anaise,skonto sam i ja sad za disk ovo .. Jebiga stvarno nisam vidio i krivo mi je sad. .
Leta,da ovo je odsjaj od krakova na felugama .I ja sam to vidio,i pokusao sam da farbam te odsjaje po falcu,ali skroz glupo izgleda . Izgleda kao da se neko igro sa falcom pa ga isaro bezveze.
Tarik,pa i radio sam ju pvo u Chanel Mixeru i onda jos se poigrao u Selective Color :icon_smile:
 
Član
A super ti je zamisao drug nema preteranog posla al ke odlicno i ove ako se nevaram baracuda felne mu pravo stoje.odlicno ;)
 
Član
Dobar je druze svidja mi se!!!
Nasao sam ti par gresaka i ubuduce pazi da te iste ne napravis!!!
- trebalo bi biti malo sjene od obrve na felgama i gumama
- svaki ti rub auta prati neka tamna linija (nezz kao da je lose isjeceno)
1. unutarnji rubovi prozora
2. oko guma
3. jos na nekim mjestima da ne nabrajam
- stakla kroz koja se vidi pozadina
1. dio pozadine koi se vidi kroz njih bi trebai biti tamniji, a ne blijedji
- neki djelova auta su mat a neki glossy
To je ono sto sam vdejo na prvi pogled sve u svemo odlican rad druze.;)
NO HARD FEELINGS M8
 
Top