Audi a3 problem sa klimom

Audi a3 problem sa klimom

Zdravo svima. Imam problem sa klimom u autu. U pitanju je Audi a3 8p sportback 2006 godina. Naime radi se o tome što kad upalim klimu cuje se neki neugodan miris. To tako bude 1 minut i onda prodje, samo kad tek upalim klimu to se cuje i onda prestane. Zna li neko sta da radim nisam ranije imao ovakvih problema pa ne znam...
 
Legend
Koliko dugo ti imas tog Audia?

Otidji u Remex, i trazi da ti zamjene filter klime i urade dezinfekciju klima sistema i neces vise imati neugodni miris.
Njih ti preporucujem iskljucivo zbog cijena filtera koji su bagatela pa nece te puno kostati, jer su direktni zastupnici svih filtera.
 
Koliko dugo ti imas tog Audia?

Otidji u Remex, i trazi da ti zamjene filter klime i urade dezinfekciju klima sistema i neces vise imati neugodni miris.
Njih ti preporucujem iskljucivo zbog cijena filtera koji su bagatela pa nece te puno kostati, jer su direktni zastupnici svih filtera.

Nije dugo kod mene. Ali kad je stigao nije imao taj problem prije nekoliko dana je pocelo :)
 
Član
Kad uradiš dezinfekciju i zamjeniš filter , svaki put kad planiraš ugasiti auto bar 2-3min. prije toga ugasi klimu da ventilator izduva svu vlagu tj. kondenzat iz sistema , jer to uzrokuje smrad odnosno bakterije koje se množe na vlažnim mjestima.
Znači svaki put prije gašenja auta ugasiš klimu i neće biti smrada+zdravije je da se tjelo postepeno aklimatizuje na vanjsku temperaturu.
 
Član
al prije toga moras kupit onaj sonax za dezionfekciju i novi filter i onda nemoj drzat na econ i vidjet ces kako je to tvornica zamislila da funkcionira godinama bez ikakvih mirisa i slicno. a takodjer produazavas vijek trajanja kompresora.
 
Top