Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

.nOKe je napisao(la):
ovo je dobro
nego adnane reci mi, jel majstor odgonetnuo razlog zbog koga se ovaj blatobran sam od sebe lomio ?

Da ti pravo kazem nisam ga ni pitao al pitam ga sutra,znam da je sad sve kako treba da bude,posto se ovaj put gleda svaki detalj.
Pozz
 
Legend
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

Adnan_1.8T je napisao(la):
Da ti pravo kazem nisam ga ni pitao al pitam ga sutra,znam da je sad sve kako treba da bude,posto se ovaj put gleda svaki detalj.
Pozz

mah.. nije ni bitno ako se opet nece desavati, zbog toga ti kazem ;)

ja mislim da je bilo zbog onog nosaca LSD a , tj kako je bio pricvrscen, nekako mi je to najlogicnije..

a to za detalje, imas 100% pravo, detalji su najbitniji ;);)

sretno i odmah zovi kad bude gotov :D
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

Nije sam se odvano javljao.
E ovako auto se danas pocelo farbati,sa ovim danas vidjenim ja sam prezadovoljan sto su ljudi uradili znaci gledao se svaki detalj,treba jos da stavim:volan (momo) farovi i blof off,retrovizori,a prednji branik je vec stavljen.I jos nekih sitnica ce biti na autu promjenjeno.
Auto je gotovo sutra navece ili u ponedjeljak,tako ne zuri mi se samo da zavrsi sve kako treba.
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba Ofarnan 18.04

Auto danas ofarbano
Kasnije postavim par slika da vidite kako je ispalo

Evo i slika

Auto ce biti zavrseno u pondjeljak,treba da stave jos neke stvari,jos sam u dilemi veznao za pragove posto hocu da unutrasnji dio farbam u crno sta mislite dali da farbam ili da ostvim ovako posto su i lajsne ovaj put ofarbane u boju auta pa mi malo bezveze da ostane sve bijelo

-----------
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

Dansas oko 18h prueuzeo auto kako sto sam i rekao,sutra ide kod eletricara da se neke glupopsti ustimaju i postave.
Evo koja slika
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

Malo se radilo na autu ovih dana kod muhe()
A jos cekamo A3M da isporuci farove,volan,blow off
Sasa pozuri malo


Evo koja slika iz Kragujevca

I jos...
 
RE: Audi A3 powered by A3M & Caraudio.ba

Slike postavljenaj farova i bi-xenon(),jos da se muhi i ovdje zahvalim sto je ostao do kasnih sati da sarafa

I dvije slike sa Dinom(JD)
 
RE: Audi A3 powered by car audio

Nije me odavno bilo na forumu,pa da stavim koju slikicu,nije se nesto veliko radilo na autu par sitnica

I jos malo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top