Audi A3-pokazatelj potrosnje goriva

Audi A3-pokazatelj potrosnje goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima,

vozim odnedavno audi a3 2002. godiste, dizel...nazalost, nema na board-u digitalni pokazatelj potrosnje goriva, niti na rucici za brisace bilo kakve tastere za to.

zanima me da li postoji mogucnost da se to ugradi-instalira u ovaj model trojke.

hvala unaprijed,
pozdrav
 
Član
pa ak baš to hoće zašt ne.. valjda ima onaj displey između satova koji pokazuje samo u donjem dijelu displeya temp. i neznam još nešt, za potrošnju i sve ostalo bi valjda trebao full bord comp
 
Član
corrado je napisao(la):
pa ak baš to hoće zašt ne.. valjda ima onaj displey između satova koji pokazuje samo u donjem dijelu displeya temp. i neznam još nešt, za potrošnju i sve ostalo bi valjda trebao full bord comp

ima, zato i pitam...inace je prilicno napucan sa opremom, jer se valjda radi o zadnjoj generaciji tog modela trojke...

ma meni je bilo malo cudno da audi a3 2002 godiste nema vec ugradjeno.

pretpostavljam da sve moze, ali me prvo zanimalo, mozel se, gdje se moze i za kolko para :icon_smile:
 
Član
pa najvjerovatnije u ovlastenom servisu...samo je sad pitanje kolko ce izac ti senzori i software koji ce to mjerit i pokazivati...ja to ne bi radio...
 
Član
Neam pojma di se to radi, na tvom mjestu ja bi pitao u servisima ovlaštenim za audi/vw, tamo bi morali znat sve pojedinosti, mislim da to na forumu nitko nije radio pa ti i vjerojatno neće znat reć.
 
Član
corrado je napisao(la):
Neam pojma di se to radi, na tvom mjestu ja bi pitao u servisima ovlaštenim za audi/vw, tamo bi morali znat sve pojedinosti, mislim da to na forumu nitko nije radio pa ti i vjerojatno neće znat reć.

ok, hvala svima na pomoci
 
Član
ako ima display.... izmedju sata i obrtomjera.... ima i to... a ako nema displaya.... onda naspi.... resetuj km... potrosi izracunaj i ne sikiraj se vise... toliko trosi :D :D :D
 
Član
ma mislim da tako rade razliku u opremi da moraš uzet baš dodatno bord comp, inače ima onak ko pola onog je pravi displey, donji dio, a gornji oni indikatori kad se nešt pokvari, inače se ništ ne vidi na gornjem dijelu.. tak pola je ak se ne varam kad ima automatsku klimu ili neke senzore zbog čega mu treba to, a nije full bord dok se baš ne uzme bord comp u dodatnoj opremi ili ak je full oprema , stari voza passata 00.g. bez borda, ručna klima, mislio isto stavljat AC i bord al odustao, navikli smo se i ovako
 
Član
ok, slikam uskoro...mada sam vec oprobao to resetovanje i sipanje i prosjek dodje oko 7,5 litara gradske voznje...a ode cesto kazaljka preko 2000 obrtaja :)
 
bulex je napisao(la):
ako ima display.... izmedju sata i obrtomjera.... ima i to... a ako nema displaya.... onda naspi.... resetuj km... potrosi izracunaj i ne sikiraj se vise... toliko trosi :D :D :D

Ako nema kontrole za BC za rucici brisaca onda nema ni BC.
Vjerovatno bi se mogao ugraditi ali mislim da bi bila cifra jer osim softwarea i rucice ko zna sta jos moras dokupiti... Nije VW bas tako siroke ruke da dozvoli da se inace skupa dodatna oprema za male pare ugradi kao aftermarket.
Inace, u VW-u sto je skuplji brand to manje toga dobijes u osnovnoj opremi, a cijene dodatne opreme je porez za budale tako da te ne cudi sto tvoj Audi nema BC!
 
Član
goran16v je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ako ima display.... izmedju sata i obrtomjera.... ima i to... a ako nema displaya.... onda naspi.... resetuj km... potrosi izracunaj i ne sikiraj se vise... toliko trosi :D :D :D

Ako nema kontrole za BC za rucici brisaca onda nema ni BC.
Vjerovatno bi se mogao ugraditi ali mislim da bi bila cifra jer osim softwarea i rucice ko zna sta jos moras dokupiti... Nije VW bas tako siroke ruke da dozvoli da se inace skupa dodatna oprema za male pare ugradi kao aftermarket.
Inace, u VW-u sto je skuplji brand to manje toga dobijes u osnovnoj opremi, a cijene dodatne opreme je porez za budale tako da te ne cudi sto tvoj Audi nema BC!

tako sam i mislio, u svakom slucaju evo obecane slike, ali mislim da je to to sto si ti rekao:

tabla1lq8.jpg


tabla2mw7.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top