Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Audi 80

E ovako, imam audi-a 80 u solidnom stanju i nisam jos imao vecih problema s njim do danas. Inace prije kad bi ga palio i okrenuo ključ morao bih malo sačekati da pocne verglati i jutros ja krenem u grad kad on nece ni da cuje, samo kuckanje neko. Ja pogledam kleme jesu li namjestene, vidim sve u redu i posumnjam na alanser, upalim ga na guranje i dolje. I kada sam se vraćao iz grada stao sqm nq pola puta kod sestre, ostavio auto u strani da mogu upaliti, krenuo kuci kad on normalno pali samo sto prije nego sam stao tu sam usuo goriva u njega, kada sam se vozio prema kuci stalno je gubio gas na vuci, i kada primi normalan gas onda se počne neeto suti neko sitno lupkanje u autu. Dodjem kući i isturiram a on izbaciva crn dim ko nikad, a inace ima uredan motor. Zanima me zna li ko sta je problem?