audi 80 sportski filter

audi 80 sportski filter

Član
e ovako imam audi 80 al je na plin,htio bih da malo zvuk poboljsam..cuo sam za ove gljive al kod ovog audija ne znam kako i gdje da je postavim,ako neko zna da to malo bolje pojasni.i hocel bit kakvih smetnji post je na plin..trazio sam al nigdje nema ovog auta...:cool:
 
Član
gljive sažvakane davno ;) fabrički filter ostavi, a ganjaj neki auspuh ako želiš zvuk.. mani se pogotvu jeftinih gljiva ;) to će ti svako reći :icon_biggrin:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
gljive sažvakane davno ;) fabrički filter ostavi, a ganjaj neki auspuh ako želiš zvuk.. mani se pogotvu jeftinih gljiva ;) to će ti svako reći :icon_biggrin:

dobro to za auspuh.zelim da motor ono bude bucan..ima kod rodjaka a6 2.4 i ima gljivu al na plin je..koji zvuk ima. volio bih tako nesto..
 
Član
hasanbasa je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
gljive sažvakane davno ;) fabrički filter ostavi, a ganjaj neki auspuh ako želiš zvuk.. mani se pogotvu jeftinih gljiva ;) to će ti svako reći :icon_biggrin:

dobro to za auspuh.zelim da motor ono bude bucan..ima kod rodjaka a6 2.4 i ima gljivu al na plin je..koji zvuk ima. volio bih tako nesto..

Ka´en i miran :D a ovo pijačarsko ja ne bih uzimao
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
hasanbasa je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
gljive sažvakane davno ;) fabrički filter ostavi, a ganjaj neki auspuh ako želiš zvuk.. mani se pogotvu jeftinih gljiva ;) to će ti svako reći :icon_biggrin:

dobro to za auspuh.zelim da motor ono bude bucan..ima kod rodjaka a6 2.4 i ima gljivu al na plin je..koji zvuk ima. volio bih tako nesto..

Ka´en i miran :D a ovo pijačarsko ja ne bih uzimao
cuo sam da imaju neki panelni flteri tj idu bas na isto mjesto gdje ide i ovaj standardni,e sad dali se sa njim dobije nesto na zvuku..osto je on oko 120 km..
 
kupi kakav lonac za 50-60KM, garant ces dat neki mobitel,pojacalo... u zamjenu i imaces zvuk, ne kupuj turske i kineske gljive a za originalnu nemas para, zato sto je bolje nasut goriva ili zamijenit koji dio na autu nego bacit pare na glupi filter od kojeg nemas nista. pozzz
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
kupi kakav lonac za 50-60KM, garant ces dat neki mobitel,pojacalo... u zamjenu i imaces zvuk, ne kupuj turske i kineske gljive a za originalnu nemas para, zato sto je bolje nasut goriva ili zamijenit koji dio na autu nego bacit pare na glupi filter od kojeg nemas nista. pozzz

jos malo da razmislim ...ma joj stavljao sam remus neki jbt ubi ne mozes da ga slusas kolko se cuje..tako da sam stavio onaj stari nabacio neki nastavak radi izgleda i sad je ok..da je samo malo motor bucniji..hmm:cool:
 
Moj ti je savjet da ne stavljaš tu gljivu nego lonac ima ih svakakvih za dobre pare. A ako ces gljivu onda pare trebaju nezz. cijene ali znam da koštaju i to dosta.
 
Top