Audi 80 loš kvalitet zvuka

Audi 80 loš kvalitet zvuka

Pozdrav svima,
dakle kao sto naslov kaze imam audi 80 '87 godina, zvucnici standardni fabricki, slabi, naime kupio sam sony player bas dobar, ali problem mi je sto mi je los zvuk naprijed u inst, tabli dva zvucnika visokotonca,nazad neka klasika bezveze, pa sam mislio malo to da promjenim ali opet mi se javlja problem jer su mali otvori gdje su visokotonci da kupujem nove neke nesto necu dobiti na kvaliteti a nazad da ne pricam kada upalim samo zadnje isto kao da slusam muziku od auta iza mene, mislio sam da li bi se mogao tapacirnug isjeci pa da u vrata ubacim jos 1 par zvucnika nekih finih sa nekim basom, da li je to neko radio I da li cu dobiti bolji kvalitet zvuka?

Unaprijed hvala.
 
Član
Rukaj zvučnike u vrata, postavi kakvo manje pojačalo da im pojača kvalitet zvuka, takođe i jačinu !!!
Lijep Pozdrav.
 
Ubaci ti naprijed tvornicke zvucnike,imas kupit identicna dimenzija I nisu naprjed visokotonci nego obicni zvucnici,nazad takodjer ubacis iste ko I orginalne,I novu instalaciju dovedes I ima da svira ko veliko,al ce te to izić skuplje nego radio,nekih cca 250-300 km izgledat ce neupadljivo I svirat dobro
 
Član
Ja sam imo fabricke zvucnike a nazad sam ubacio woofer i pojacalo.i na woofer sam bas a na radio sam skinuo bas na ove zvucnike i tako ih rasteretio.zvuk vise nego dobar :D
 
Ubaci ti naprijed tvornicke zvucnike,imas kupit identicna dimenzija I nisu naprjed visokotonci nego obicni zvucnici,nazad takodjer ubacis iste ko I orginalne,I novu instalaciju dovedes I ima da svira ko veliko,al ce te to izić skuplje nego radio,nekih cca 250-300 km izgledat ce neupadljivo I svirat dobro
to mi je haman cijela plata jbt kontao sam nesto max do 80-100 jbg, a kod mene naprijed samo se cuje ono da pjeva nista bass nista ostalo, a nazad katastrofa, svejedno hvala na odgovoru al mi se to ne isplati
 
Top