Audi 80 1.9E

Audi 80 1.9E

Član
Da i ja predstavim svog ČAĐU ..:)

Radi se o Audi-u 80 1.9E, 113 Ks.. gledao sam malo vase postove pa da i ja svog ubacim sad kad sam konacno postavio spojlere..
nego dosta price evo par slika, nemam slika kad nije bio uradjen ali jbg..

Evo slika kad je radjen :





I evo kad je zavrsen..



To je samo mala prezentacija posto je tek danas zavrsen, ali ima jos puno toga..trazim alu felge, bijele prednje pokazivace, kristalne stopove i jos puno nekih detalja...bit ce jos slika...
 
Član
drug moras prvo da se predstavis u podforumu novi clanovi,pa onda ides u garazu i onda predstavljas vozilo. takva su pravila foruma,znam da ce ti to i drugi reci,al odradi ti to dok nisu navalili:cool::cool:
 
Član
Slike??? Podaci o autu??? To je sve obavezno tokom predstavljanja...i da moraš se predstaviti u podforumu novi članovi!!!
 
Fin audi ;) vidim poceo si ga sredjivat fine planove imas :cool:

Stavi malo vise slika i obavjestavaj, da vidimo kako radis i da damo savjet koji da to sve bude lijepo :icon_biggrin:

Motor mi se posebno svidja iz jednog raloga al da ne skrecem

:icon_exclaim:
 
Član
Uuu rodjeni mislim da nisi u dobrom smeru krenuo, pogotovo sa prednjim delom ove mrezice ne lice ni na sta;)
 
Početnik
dellas je napisao(la):
Uuu rodjeni mislim da nisi u dobrom smeru krenuo, pogotovo sa prednjim delom ove mrezice ne lice ni na sta;)
bas tako, da ima kakve falcare ne bi toliko lose izgledalo..
bar ih prelakiraj u crno..ove mrezice...sljaste :d
 
Član
Svidja mi se prednji branik kako je odradjen ali ove mrezice farbaj u crno na zadnjem b. isto mrezice farbaj u crno auspuh uvuci unutra i skini nazad naljepnice a kad se kupe nove alu felge,prednji bijeli zmigavci i kristlne stopke ima da izgleda kao drugo auto po meni si na pravom putu da ti Audi jako dobro izgleda :cool::icon_biggrin::cool:
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Svidja mi se prednji branik kako je odradjen ali ove mrezice farbaj u crno na zadnjem b. isto mrezice farbaj u crno auspuh uvuci unutra i skini nazad naljepnice a kad se kupe nove alu felge,prednji bijeli zmigavci i kristlne stopke ima da izgleda kao drugo auto po meni si na pravom putu da ti Audi jako dobro izgleda :cool::icon_biggrin::cool:

evo cojk ti sve reče :cool:
 
Član
dobro si krenuo..mrezice obavezno kako ljudi rekose :)
i neke 16ke barem s ovim branicima ce biti top...
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Svidja mi se prednji branik kako je odradjen ali ove mrezice farbaj u crno na zadnjem b. isto mrezice farbaj u crno auspuh uvuci unutra i skini nazad naljepnice a kad se kupe nove alu felge,prednji bijeli zmigavci i kristlne stopke ima da izgleda kao drugo auto po meni si na pravom putu da ti Audi jako dobro izgleda :cool::icon_biggrin::cool:

upravo to;)
 
Član
audi je i ovako dobar , kao shto rekoshe bio bi josh bolji sa crnim mrezicama i uvucenim auspuhom ;):cool::cool:
 
Član
Fin auto :)
Po meni, staviti druge malo vece felge, manji profil gume i nazad nabaciti distancere.... I nekako mi mnogo viri taj zadnji lonac :) i to bi bilo full po meni :D
 
Član
stavio sam sad bijele pokazivace..a polako sa felgama bit ce kao sto rekoh..a sto se mrezica tice mislim da ove sad dobro odgovaraju uz bijele pokazivace..a audi sam tek poceo radit...pozzz..:icon_biggrin:
 
Top