Audi 100 c4 2.8 v6

Audi 100 c4 2.8 v6

Član
Čisto da zatvorim. Nakon provjere ispostavilo se da je na auto mjenjan prednji desni blatobran, branik, sajba, hauba, farovi. Motor je zajedno sa elektronikom pregledan, i bilo je nekih zica koje su samo lose zasticene po spajanju ali bez vecih problema. Mehanicki motor nije pokazao veci problem sem malog servisa. Skora potreba i za velikim servisom. Limarija odozdo pokazuje pocetke pojavljivanja hrdje. I centralna koja ne radi nikako.

Kad se sve svelo na papir, zajedno sa registracijom koja je kod nas u RS prokleto skupa, od auta sam odustao.

Karavan kojeg sam danas nasao je i prikladniji za potrebe zbog kojih se uzima, a i stanje mu je takvo da nema ulaganja sada.

WV 4 delfin, 1.9 tdi.
Slike naknadno.
 
Poslednja izmena:
Član
Nije bas odradjeno po propisu. Da je samo to mjenjano i odradjeno kako treba ne bih nista rekao. Spisak stvari koje bih morao resiti na njemu da ga dovedem u pravo stanje je nabrao trosak. Sa prepisom i svim potrebnim opet bih dosao do puno vece cifre od same cijene auta.
 
Član
Cak i na piku sada pise da je u kvaru, a cijena pala... Kad sam ga ja gledao, i provozao djelovao je barem dobro. To u kvaru trenutno govori dovoljno kakvo je auto.
 
Poslednja izmena:
Top