ASI Ferrari 458 Italia

ASI Ferrari 458 Italia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ASI-Ferrari-458-Italia-2.jpg

ASI Corp. (ASI - Accuracy, Spirit, Imagination) je jedna u nizu japanskih tjuning kompanija specijalizovanih za obradu najekskluzivnijih evropskih automobila, među kojima posebno mesto zauzimaju britanski Bentley i italijanski Ferrari.

Jedan od njihovih poslednjih radova je bio dorađeni Ferrari F430, čiji naslednik 458 Italia upravo ima premijeru na ovogodišnjem Salonu automobila u Frankfurtu.

Japanci sa nekoliko teaser slika već najavljuju i doterivanje i za Ferrari 458 Italia, mada ovde odmah i napomena da izgled na slici nije i konačno rešenje.

U svakom slučaju, ASI i za 458 Italiu priprema body kit od karbona (novi prednji branik sa velikim otvorima za vazduh, pragovi, zadnje krilo i zadnji branik sa difuzorom) i komplet novih točkova, a treba očekivati i reprogramiranu elektroniku motora, modifikovano ogibljenje...
 
Član
jbg,mozda sam ja prestrog,ali mi je ovo ko iz crtanog filma...
nekako... :icon_rolleyes: ...previse agresivno....
 
Član
ljuboje je napisao(la):
jbg,mozda sam ja prestrog,ali mi je ovo ko iz crtanog filma...
nekako... :icon_rolleyes: ...previse agresivno....

to je zato sto ovo i jeste studijska slika, nije fotografija vec koncept dizajn :D

vjerujem da ce kad izadje biti tesko nadmasivi konkurent, stvarno lijepo izgleda
 
nodiash je napisao(la):
Erole moras priznat da ovo i nije loshe uopste:icon_eek:

Pretpostavljam da mislis "moraM" :D


Inace je ova Italia sama od sebe jeeben auto (performanse slicne Reventonu),a mogu misliti tek kakva je ova :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top