Apel za za pomoć 19-godišnjoj Eni Feriz

Apel za za pomoć 19-godišnjoj Eni Feriz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Ena Feriz, 19-godišnja studentica Građevinskog fakulteta u Sarajevu, oboljela je od autoimunog hepatitisa – ciroze jetre, te joj je neophodna transplantacija jetre u nekom od europskih kliničkih centara. Za troškove transporta, operacije , postoperativnog tretmana i boravka pratitelja neophodno je prikupiti oko 300.000 KM, te se mole svi dobri ljudi da pomognu i omoguće liječenje ove mlade djevojke.

Roditelji oboljele Ene, Dževad i Sabaheta Feriz, mole sve one koji su u mogućnosti, da svojim financijskim doprinosom, omoguće Eni da se vrati u život.

S obzirom da se radi o velikom iznosu novca, svaka uplata bit će dobrodošla. Vrijeme prebrzo teče za Enu i njenu obitelj pa se mole svi dobri ljudi da pomognu u prikupljanju sredstava neophodnih za njeno liječenje.

Doktori kažu da je Enino zdravstveno stanje vrlo ozbiljno te da je jesen krajnji rok do kada bi se potrebna sredstva trebala prikupiti kako bi Ena mogla otići na liječenje i ozdraviti.

Talentirana i vrijedna Ena, javnosti je poznata i kao uzorna sportašica. U tradicionalnom izboru najboljih sportaša Kantona Sarajevo za 2005. godinu, Ena je proglašena najboljom u konkurenciji odbojkašica, a to je bilo i lijepo priznanje svim odbojkašima "Igmana" sa Ilidže, gdje je Ena uzoran dugogodišnji član.

Ena Feriz, njeni i roditelji i brojni prijatelji koji sudjeluju u akciji prikupljanja novca, pozivaju i vas da u okviru svojih mogućnosti uplatite novac solidarnosti i podrške na sljedeći način:

Domaći platni promet:

Primalac: Ena Feriz

UniCredit Banka dd Mostar
Ž.r.n. br.: 338-690-25699008-49

Za plaćanje iz inozemstva:

UniCredit Banka dd Mostar
R.N.:40311009101
IBAN cod: BA39 3386 9028 6990 1188
SWIFT cod: UNCRBA22

“Riječi ne mogu opisati zahvalnost koju ćemo osjećati prema Vama ako nam pomognete da spasimo život naše kćerke”, dodaju Enini roditelji, Dževad i Sabaheta Feriz

Kontakt:

Feriz Dzevad i Sabaheta
Ul: Tome Medje br. 7/4
72210 Ilidza
00387 61 783 263
 
Član
Otvoren je humanitarni broj i dosta ljudi je ukljuceno u akciju...stoga pomozimo ko moze...

POZOVITE HUMANITARNI BROJ
090 291 046
 
Legend
eo i ja vas molim , poznajem djevojku licno, i bas sam se iznenadio kad sam ovo vidio :S strasno.. nisam ni znao da je obolila

inace je djevojka veliki ljubitelj automobila, i sama posjeduje mazdu 6 (ona starija izvedba '90god) i stalno mi je pricala o njoj..

bas mi je zao, nek pomogne ko moze :icon_sad:
 
Član
uplatio neki dan za prijateljicu,a tek kasnije vidio za sta uplacujem,dobro je da ima ovaj iban da se moze i iz inostranstva uplatiti...
ena drzimo ti fige!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top