Antivirus hitno, trojanac...

Antivirus hitno, trojanac...

Član
Treba mi brzinski neki dobar i besplatni antivirus (lagan za koristit?) koji ce mi malo srediti sistem... nema sta me od jucer nije spopalo od kad sam jaranicin stick ubacio u racunar.
Trenutno mi sistem izgleda kao windows 98:D izbacuje neke errore, udjem na net izbaci me i slicno.
Pomoc drugari:cool:
 
Član
meni se nod32 pokazivao solidno i dosta lagano ga je naci crackovanog full tako da se moze max iskoristit
 
Download link: http://download.cnet.com/Avira-Free-Antivirus/3001-2239_4-10322935.html?lang=en&part=dl-&spi=f0760d43502ff1604a96f1a9b264241e
 
Član
'aj neka mi neko pokusa naci neki, jer ja sta god skinem il' nemam pass ili nije full... uvijek neka mana:icon_rolleyes:
 
Legend
instaliraj ovo i pokreni da skenira meni je ocistio komp od virusa vrlo je jednostavan ;)
Malwarebytes' Anti-Malware
 
Član
vw_damir je napisao(la):
'aj neka mi neko pokusa naci neki, jer ja sta god skinem il' nemam pass ili nije full... uvijek neka mana:icon_rolleyes:

pogledaj malo prije nego otvoris temu, imas i tu na forumu temu 5-6 mjesta ispod tvoje, gdje je serialgf objasnio za nod i postavio linkove

http://www.bhtuning.com/antivirus-t-69014.html
 
Član
ne radi ta verzija, tj ne radi link za marafix probao ja jednom i nije se moglo skinuti. ali ima u onoj temi sto sam ja link poslao, serialgf je objsnio kako se odradi, raja je govorila da frcera...
 
moj savjet svaki je dobar antivirus samo avast nemoj ni za zivu glavu ima fulova koliko hos ne detektuje sve viruse a naj lakse propusta crve
nod je prva liga ja ga instaliro prije godinu i evo ga i sad fercera nadogradjuje se sam a kad istekne licenca automatski je sebi trazi ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ne radi ta verzija, tj ne radi link za marafix probao ja jednom i nije se moglo skinuti. ali ima u onoj temi sto sam ja link poslao, serialgf je objsnio kako se odradi, raja je govorila da frcera...

kod mene mora sve da fercera :p preporuka za nod koji sam postavio :D
 
Top