ANKETA

ANKETA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Dali postoji sansa da se ukine trajni ban clanu badboy


i molim forumase da se izjasne ... DA ili NE
 
Član
zbog cega je dobio ban pitanje je, lako je glasati da ili ne, vecina nas ne zna zbog cega je dobio ban
 
Početnik
Poslije neke frke na forumu momak je napisao u potpis BHT KU***
NE VALJA ... i dobije ban na 7 dana ...

U tih 7 dana je pratio sta se desava na forumu mnogi su banovani i tako to , preko fb je IGY-a zamolio da mu izbrise potpis da nebi bio trajno banovan sto ovaj medjutim nije uradio i onda je mislim dosao " edo_16v " ugledao to i trajno ga banovano...


To se desilo prije godinu dana , mislim da je proslo dosta vremena , da se moze skinuti ban , stvarno badboy je navucen na forum samo BHT , ima tamo,ima ovo , ima ono ...
Osim tog et garantujem kad bi mu se ukinao ban da ako ponovo napravi kakvu glupost za trajnog bana nek banuju i mene snjim ... barem je to lako samo kliknes !!

Eto mozda neznaju neki badboy-a al ovi stariji malo znaju .... ET toliko


MISLIM DA SVAKO ZASLUZUJE DRUGU SANSU ....;)
 
Član
Dobio je 5 šansi, nije radi toga banovan trajno a i ti uredi post da ne bi dobio radi psovki ;)
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Dobio je 5 šansi, nije radi toga banovan trajno a i ti uredi post da ne bi dobio radi psovki ;)

Izvini deyo ali nije tako ...


Kad je dobio ban , u ban reason mu je pisalo eto kad BHT kurc?* nevalja netrebas biti ovdje


I kad ste imali problema s serverom kako su se izgubile stvari tako je njemu slucajno i ban skinut .. gdje je bio na forumu al veoma brzo su vidjeli da je badboy online i ponovo banovan , gdje mu je u ban reason pisalo : et bio si malo slucajno sad se vrati u svoju pecinu ...


Proslo je dosta vremena i momak nije dobio drugu sansu ...

a mislim da je svako zasluzuje poslije recimo godinu dana ...:cool:
 
Član
cuj forumasi da se izjasne, pa zna se ko donosi odluku o tim stvarima, isti oni koji i znaju razlog zasto je banovan. a ako mu toliko nedostaje forum, mogao se valjda ponovo registrovat...
 
Član
Kakva anketa heh. Trebas biti banovan zbog duplog akaunta ;). Svi dobro znamo da si to ti (badboy), tako da ti je bolje da nastavis uzivati na forumu a ne otvarati kojekakve teme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top