Anketa

Anketa

Koji dan se okupljamo?

  • Subota

    Votes: 8 30,8%
  • Nedjelja

    Votes: 18 69,2%

  • Total voters
    26
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Dakle da vidimo da li cemo se okupljati subotom ili nedjeljom. Dakle ostaje Interex, samo biramo dan. Nemojte molim vas ici u off, slobodno napisite samo ne puno u off. Anketa je anonimna, i molit cu vas da svi glasaju. Hvala.
 

JD.

Član
subota...

zar nije bolje da imamo jedno vece okupljanje svake sedmice, sa sto vise raje ?


kako je krenulo bice 8 okupljanja u 2 dana, sa po 5-6 auta na svakom, bezveze totalno ali eto...

to bas nicemu ne vodi, samo jos vise dijeli ionako podijeljenu raju
 
Putovanja.ba
Administrator
Dino niko ne zeli da se dijelimo niti to pokusavamo. Sto se mene tice ja sam uvijek za okupljanje sto veceg broja ucesnika. Al Dino ja nemogu nekoga natjerati da dolazi subotom ako nemoze i zeli nedjeljom. Nisam svojom voljom postavio ovu anketu, nekoliko clanova foruma mi je reklo da je za nedjelju. Stavio sam ovako da znamo do vikenda sta cemo. Jer sigurno ima onih koji su za subotu. Iskren da budem meni je svejedno, ja cu doci svakako.

Pa vidi tamo da ovaj vikend to bude nedjalja, po meni nedjelja je glup dan i uvijek dosadan, i treba ga znati osmislit. Pa smo mogli nedjeljom oupljanja organizovat. Manja je i guzva na cestama, manje policajaca, parking slobodan.
 
Član
Fele je napisao(la):
Dino niko ne zeli da se dijelimo niti to pokusavamo. Sto se mene tice ja sam uvijek za okupljanje sto veceg broja ucesnika. Al Dino ja nemogu nekoga natjerati da dolazi subotom ako nemoze i zeli nedjeljom. Nisam svojom voljom postavio ovu anketu, nekoliko clanova foruma mi je reklo da je za nedjelju. Stavio sam ovako da znamo do vikenda sta cemo. Jer sigurno ima onih koji su za subotu. Iskren da budem meni je svejedno, ja cu doci svakako.

Pa vidi tamo da ovaj vikend to bude nedjalja, po meni nedjelja je glup dan i uvijek dosadan, i treba ga znati osmislit. Pa smo mogli nedjeljom oupljanja organizovat. Manja je i guzva na cestama, manje policajaca, parking slobodan.

Suglasan!
 

JD.

Član
ma svejedno meni

ali vidjeces kasnije, svi odu negdje nedjeljom, neko na rucak, neko na izlet, neko vamo neko tamo, subotom popodne je najpogodniji termin za takve stvari.
uostalom tako je svuda vani pa ne bi bilo lose da se ugledamo na ostale gradove i njihova okupljanja gdje bude uvijek tonu auta

sta kad bude neki street race u nedjelju ? neces se tad okupljati, a recimo subota taman za dogovor kad se krece ko ide, itd

ne nagovaram ja nista da ne bi bilo zabune samo pokusavam okupit sto vise raje na jednom mjestu
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja nemam nista protiv subote, meni je super bilo, cuo sam od dosta raje koja su zamjerila to grupisanje na okupljanju i razdvajanje, mozda je to razlog. Meni licno nije smetalo to jer je logicno da su se neki prvi put vidjeli tu i logicno je da ce pricati i biti sa onim koga zna. To bi se vremenom trebalo promijenit, evo uzmimo prvi okup, cudno skroz bilo nisi znao s kim sta da pricasm, a ovaj drugi bas opustena bila atmosfera zezali se. Tako bi trebalo i ovo da bude, barem je to moje misljenje, sad je na vama svima. Nista nemoze preko noci.
 
Član
Nedjelja. Ali ako se odluci za subotu takođe nemam nista protiv. Za ova dva okupljanja upoznao sam dosta raje i to pravo dobre raje ali ipak bi izdvojio ono prvo okupljanje. sad zadnji put tacno sam vidio da oni koji dolaze sa strane ne postuju onaj dogovor o tisini i ne pravljenju problema. Davanje preglasnih gasova sto bi fele rekao gasanje i pustanje muzike. moje misljenje je da ipak trebamo ostati pri onom pocetnom mir i tisina i niko nam nista ne moze. od mene toliko. Znaci sto se tice dana sto vecina odluci.
 

JD.

Član
e ne znam sad jebiga, treba uzet u obzir da se odredjen broj ljudi intenzivno okuplja skoro godinu dana, pa je normalno da se vec znaju dobro

sto ne znaci da druga raja nisu dobrodosla. a jebiga pa necemo sad odredjivati ko s kim smije stati i koliko dugo smije s nekim pricati da ne bi bilo da se neko izdvaja :S

a ne znam da je tako tesko doci na okup i pruzit ruku svima upoznat se progovoriti koju, pa malo pomalo i svi ce se medjusobno upoznati

ovako nista postici necemo jos dugo vremena. samo kontaj znaci da ako se razdvoje okupljanja, 90% raje koja bi trebala biti jedna raja se nece medjusobno prepoznati i pozdraviti na cesti ili kad budemo recimo u Mostaru na Street Raceu, 90% ljudi se nece medjusobno ni pozdraviti a svi iz Sarajeva. i to sve zato sto se nemozemo dogovoriti za 1 termin kad bi se svi okupljali...
to je meni glupo, a da ne pricam o nekim vecim i vaznijim stvarima, organizovanju nekih dogadjaja itd... nista od toga, sto jedna grupa pokusa druga ce omalovazavati i tako u krug
 
Putovanja.ba
Administrator
JD. je napisao(la):
e ne znam sad jebiga, treba uzet u obzir da se odredjen broj ljudi intenzivno okuplja skoro godinu dana, pa je normalno da se vec znaju dobro

sto ne znaci da druga raja nisu dobrodosla. a jebiga pa necemo sad odredjivati ko s kim smije stati i koliko dugo smije s nekim pricati da ne bi bilo da se neko izdvaja :S

a ne znam da je tako tesko doci na okup i pruzit ruku svima upoznat se progovoriti koju, pa malo pomalo i svi ce se medjusobno upoznati

ovako nista postici necemo jos dugo vremena. samo kontaj znaci da ako se razdvoje okupljanja, 90% raje koja bi trebala biti jedna raja se nece medjusobno prepoznati i pozdraviti na cesti ili kad budemo recimo u Mostaru na Street Raceu, 90% ljudi se nece medjusobno ni pozdraviti a svi iz Sarajeva. i to sve zato sto se nemozemo dogovoriti za 1 termin kad bi se svi okupljali...
to je meni glupo, a da ne pricam o nekim vecim i vaznijim stvarima, organizovanju nekih dogadjaja itd... nista od toga, sto jedna grupa pokusa druga ce omalovazavati i tako u krug

To se slazem u potpunosti, i ja zam za jedno al vrijedno okupljanje. Ja nemam ni na koga zamjerku ili nesto protvi na okupljanju, al ja kao moderator ovdje moram cuti i uvaziti misljenje svakog clana ovog foruma i takodjer ne zelim da namecem svoje misljenje. Ja cu doci i u subotu i nedjelju ako budu dva okupljanja al to nije to i slazem se sa tobom JD.

Evo kad smo vec zapoceli razgovor i tema se rasirila, posto je JD spomenuo odlaske na street race, ljudi sa pravom pljuju po nama, jedan grad 101 klub, to nigdje nema (uzimamo u obzir da Sarajevo ima oko 500.000 gradjana pa nemojte metropole uzimat u obzir sad :)) Dakle trebamo se drzati zajedno. Bez obzira koji je klub u pitanju, moze se doci na ove sastanke zajedno. Bhtuning ima cilj da okupi sve na jednom mjestu bez obzira na klub. Dakle tu smo zbog jednog, a to su dvije stvari auta i druzenje :lol:
 

IGY

Član
takodze i ja se slazem za sto vece i masovnije okupljanje, a da se upoznamo treba vremena, nemozes sa nekim koga prvi put vidis raspricati se ko da se znas sa njim sto godina, ali sto se mene tice odgovara mi i subota, ali mi iz nekih drugih razloga odgovara vise nedelja, jer cim vrijeme bude malo bolje ja petak sa posla odo pravo na vikendicu i vracam se tek u nedelju, a i nije mi toliko blizu da bi mogao svratiti u subotu na okupljanje, a opet u nedelju mogu ranije krenuti pa da stignem.
To je bar moje misljenje a ako i bude subota ja cu se truditi da budem na sto vise okupljanja mada iskreno receno necu moci na svako doci(subotom) dok je nedelja malo drugacija
 

JD.

Član
ma sam termin okupljanja je najmanji problem, da se raja hoce dogovoriti... na kraju krajeva ne mora uvijek biti ni fiksiran termin, moze jednom subota drugi put nedjelja, nekad oko podne nekad predvece, to je sitnica da se dogovori samo se moramo malo svi potruditi

a to sto se tice klubova, nije problem u tome sto postoji vise klubova, ipak je sarajevo povelik grad pa ne bi funkcionisao klub sa 100tinjak auta, tako da par klubova nije na odmet, problem je sto se ti klubovi medjusobno ne podnose bas najbolje, umjesto da se opet drze zajedno...
a opet raja kao raja nema veze sa klubovima, sastanci klubova su naravno privatna stvar tih klubova, ali sto se tice okupljanja raje, trebalo bi biti samo jedno na nivou grada
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa eto pravit cemo jedno na nivou grada, a termin tog dogovaramo ovdje. Ovaj forum ukljucuje citavu tuning scenu BiH (hajd da je tako nazovemo)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top