Angel eyes

Angel eyes

hocu da napravim sebi angel eyes za bmw-a, al nemogu nigdje da nadjem one sipke plasticne ko recimo za venecijanere!Dali neko zna gde se to moze uzeti ako e vec neko sebi radio??
 
Član
ma brate sto ce ti ta zajebancija narucis preko ebay-a sad to i nije vise skupo ti dok kupis sve sto trebas za te pare mos uzet gotov proizvod ;)
 
ma trebaju mi samo te plasticne sipke sve ostalo imam i netreba mi sat vremena posla pa da vidim kako ce ispast a za ebay mi treba najmanje 100km realno nije skupo koliko bolje svjetli al hocu ovako da probam:icon_smile:
 
Član
nikad ti to nece bit kao ccfl, a ovo je sad dzaba!
http://www.ebay.com/itm/4-X-BMW-E30-3-E32-7-E34-5-E39-5-CCFL-ANGEL-EYES-HALO-RINGS-bulbs-lamps-kit-white-/281004232206?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item416d284e0e&vxp=mtr

kad je drug kupio, bili su preko 100 kermi
 
druze znam ja sta je ccfl ja da sam to htjeo uzeo bi davno al hocu da probam napravit onako iz dosade da vidim nasta ce to da lici razumjete.!.Danas sam se kod sebe raspito u nekoliko radnji neki nemaju a ovi koji bi mogli imat javice mi sutra.

dali je iko narucivo preko ebaya kako ide procedura oko slanja vidim pise free shiping?
 
Član
nece ni na sta... gledao sam more tih pravljenih, nema sanse da ima isti intenzitet kroz cijeli krug...ako stavis smd, opet ne valja, vide se tacke
free shipping ti znaci da nema postarine...cijena koju vidis je cijena artikla koju placas...dodje ti za 15-45 dana, zavisi od kineza
za detalje oko ebaya, imas negdje i na forumu, uglavnom, moras imat account i paypal
 
Top