Angel eyes peugeot 206

Angel eyes peugeot 206

E ovako, imam nekoliko pitanja: angel eyes na pug 206....
1. da li moze ksenon u njih? cuo sam da se istopi ona plastika....
2. ako uzmemo u obzir ljepotu, koliko su funkcionalna ta svijetla, ako recimo nemaju ksenone...
3. kakva su iskustva vasa sa njima....
eto to me zanima hvala puno....
 
Član
najveci hendikep je sto nemaju stelovanje visine....
moze ksenon, ali ima malo gimnastike dok se podesi snop.
nisu bas najkvalitetnija, pa cak i ona ha-hu "brand name" deluju objektivno kineski, verovatno ce ti se javiti neko ko ce ih kovati u zvezde. Ja sam imao dve 206-ice sa reljefnim H4 i kristalnim H7 farovima a opet, probao sam ove aftermarket sa socivima, na kraju koristim iskljucivo originalne H7 clear farove. Planiram jos da ugradim ksenone 4300k iskljucivo radi poboljsane funkcionalnosti.
 
Član
Ja sam imao neke kineske ae farove i mogu ti odmah reci nisu lose bacala snop kad je skinuta folija sa sociva,onda sam stelovao farove i pukao mi taj stelung plasticni dio i nista nisam vidio bacalo mi u borove,onda sam ufixiro leće i prodao farove jer sam naisao na sonar ae njih sam uzeo i extra sam zadovoljan sto se tice vidiljivosti i svega bas put osvjetljaje i stelung im je metalni nije plasticni i naravno xenon mi je bio u obadva 6k i nista se nemoze topiti heh,ja preporucujem sonar jos ti je bolji dectane;)
 
Top