Angel Eye

Angel Eye

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trazio sam po forumu ali nisam nasao , gdje mogu naci sipku za angel eye prstenove , ako neko ima adresu . Unaprijed hvala.
 
Član
DeNe je napisao(la):
Ima li razlike između šupljih i punih , šestougaonih i okruglih ?


od suplih nemas nista. kroz pune se bolje razlaze svjetlo ali ih treba ravnomijerno narezati da bi se svjetlo bolje prostiralo. okrugle takodje nisu lose samo kazu da ih je teze narezati jer nema oslonca
 
Član
e za te sipke imas kupiti u obi ali ako imas neku firmu koja se bavi zaluzinama ..ovi sto prodaju prozore tu imas 99%
 
Član
Joj vidi ja tek sad skontao da imam na zaluzinama odoh ih poskidat.HEhe
Da u OBI-u ima ih kupit.POzz;)
 
Član
da, ja sam to pravio za motor, od punih sipki se to treba raditi, i po mogucnosti zadnju stranicu zalijepiti barem alufolije, ili nesto sto raspipa svjetlost...
meni je problem bio narezat krug citav sa crtama... jer sam morao bonsegom! Vi ako imate neke druge cake,nesto sto stavite na busilicu, ili onaj bleck&decker iz obi-a s tim ide odlicno!
u sporet sam ja stavljao i zagrijavao, i kad izvadim samo stavim unutra u povrsinu i oblikujem, jer je uvijek staklo bilo, pa taman napravim i oblikujem...
problem je bio i ubusiti fino rupu za LED.. morate paziti kakav je borer i da tacno sredu pogodite..
poz i sretno u radu!
 
Član
Radi preciznosti prvo treba izbusiti manjim borerom (2 ili 2,5 mm ) pa onda 6 mm ili kojeg je vec precnika led-ica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top