...amortizeri za corrada?

...amortizeri za corrada?

trebam da dobijem bilstein amortizere i neke kratke opruge za corrada valjda g60...neznam jos sto posto detalje...e na sto pasu ti amortizeri osim corrada? na golfa 2? 3? i to ce bit na prodaju naravno po nekoj razumnoj cijeni...usput ako ima zainteresovanih nek kucnu stagod na PM...



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ma mene buni sto sam negdje procito da je na corradu ovijes kombinacija passatovog i golfovog, pa zato...

Ovdje na slikama sto vidim isti su ko dvicini ...

A ja mislim da je i kod pasata isto ko na golfu 3 . .
 
Član
Amortizeri idu na dvicu i tricu

Corrado je inace naprijed golf2 a nazad passat 3.5 jer zadnji most ima pasivno zaokretanje tj kad si u okuci nosaci mosta pomazu da zadnji trap takodje mota u okuci isto ko u passata

ali amortizeri su isti

Opruge su drugacije jacine od corrada do golfa 3 i passata


 
Sambo je napisao(la):
Amortizeri idu na dvicu i tricu

Corrado je inace naprijed golf2 a nazad passat 3.5 jer zadnji most ima pasivno zaokretanje tj kad si u okuci nosaci mosta pomazu da zadnji trap takodje mota u okuci isto ko u passata

ali amortizeri su isti

Opruge su drugacije jacine od corrada do golfa 3 i passata








ma i ja sam nesto gledo kao da vise navoja corradove imaju...znaci opruge ne mogu a amortizeri mogu?
 
ja na Corrada stavio tricine amortizere, isti su i kod mk2-mk3 passata 3 samo sto kod Passata idu jace opruge zbog tezine
 
hvala na odgovorima...eto da znate imaju na prodjau jedne koradove (a znaci i za golfa 2 i 3) opruge i prednja dva bilstein amortizera...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
to pretpostavljam jer je corrado laksi...al znaci ako stavis od corrada a tricu onda on vise legne...:cool:
Nije korado laksi, nego su one tepsije okolo amortizera gdje nalegnu opruge visocije kod trojke pa ga izdigne!
 
Top