Amazing Car Tricks

Amazing Car Tricks

Početnik
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Najludja scena kad ona 3 CTS-a voze slalom na 2 tocka a umjesto cunjeva ljudi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Najludja scena kad ona 3 CTS-a voze slalom na 2 tocka a umjesto cunjeva ljudi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

bilo je nesto slicno u tz prije par godina, ali ovi su dosta zesci :123::123::123:
 
Administrator
semma je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Najludja scena kad ona 3 CTS-a voze slalom na 2 tocka a umjesto cunjeva ljudi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

bilo je nesto slicno u tz prije par godina, ali ovi su dosta zesci :123::123::123:


vozio sam se tada u omegi na 2 tocka... ludnica jednom rijeci;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
semma je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Najludja scena kad ona 3 CTS-a voze slalom na 2 tocka a umjesto cunjeva ljudi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

bilo je nesto slicno u tz prije par godina, ali ovi su dosta zesci :123::123::123:


vozio sam se tada u omegi na 2 tocka... ludnica jednom rijeci;)

zar si se uspio progurati, znam da je sve p*cke kupio :lol: pa kad izvadi grudnjak lafo pita ciji je :lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
:lol::lol: nego sta:) nas 7 sjelo u auto i malo se provozali;)

sjecam se da natrpa 6-7 osoba, a grudnjak sav od ulja, koristio ga umjesto pucvale :lol: nije tvoj:icon_question::D
 
jesul to oni crazy cars ili kako vec, dolazili su i kod nas, omega, calibra i neki ko mali kombi i onaj monster?? likovi svasta rade, opako. :cool:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jesul to oni crazy cars ili kako vec, dolazili su i kod nas, omega, calibra i neki ko mali kombi i onaj monster?? likovi svasta rade, opako. :cool:
jeste to su ti sto su dolazili u tz ;)
 
Top