alu felge pitanje??

alu felge pitanje??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iso danas kod covjeka da pogledam felge za gofa II nisu lose zakapario sam ih sutra njavjerojatnije idem po njih ;)na dvije felge se malo lak poceo guliti pa me zanima jel ima ko iskustva s tim? s cim je to dobro pobrusiti ? i ofarbati da izgelda kako treba ?eto i slika ispod samo da vidite felge al to je naravno ova najbolja :icon_smile:
 
Član
Druze i ja sam neki dan uzeo felge isto bio se lak ogulio i ponegdje oksidirale. Ma samo smirgl papir u ruke i oguli do aluminijua posle nabaci sprickit i osmirglaj vodeno i farbaj :D

Ev kako su kod mene ispale
 
Član
Hvala sad sam nasao nesto na forumu uglavnom osmriglat dobro i onda vidit kakva je situacija bacit malo sprickita, vodobrusnim proc onda sam planirao bacit boju i kasnije bezbojni lak i bit ce to dobro :icon_smile:
 
Član
RideR je napisao(la):
Druze i ja sam neki dan uzeo felge isto bio se lak ogulio i ponegdje oksidirale. Ma samo smirgl papir u ruke i oguli do aluminijua posle nabaci sprickit i osmirglaj vodeno i farbaj :D

Ev kako su kod mene ispale


Što neispolira rub?
 
Član
hahah ne znam ni ja. Svi mi govore da poliram falc al ja to nesto ne gotivim. ne znam :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top