Alu felge, gdje sta kako?

Alu felge, gdje sta kako?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vjerujem da ce ovaj topik pomoci dosta ljudi dakle koji tek krecu sa kupovinom alu felgi. Dakle gdje na prostoru grada Sarajeva pa i sire imaju da se kupe alu felge i ako imaju internet prezentaciju pisite adresu.

Dakle vase prijasnja iskustva, pozitivna, negativna sve pisite.
 
Član
imas u volanu felgi...drama...izbor i dostava u cijelu bih koliko sam upucen
www.volan.ba ja u proljece aBd uzimam neke felge :)cekam proljece dok se pojave novi modeli,valjda se tad pojavljuju nemam pojma
 

JD.

Član
emir_89 je napisao(la):
dobra stranica, al mana sto nigdje nema cijena felgi, pa da se bar moze orjentisati...

pa ima telefon pa nazoves ako te interesuje


p.s. imate felge tamo na Skenderiji preko puta parkinga na vrbanji ona autopraonica i prodavnica guma i felgi, ima povelik i zbor

ima i u WRC praonici kod tunela na ciglanama, imaju kod njega recimo Tomasson felge i ostale
 
Član
Malo kasnim na temu,ali me zanima kako niko nije ( mozhda i jest) omoguchio kupovinu na rate ili slichno felgi koje su preko 2000km npr....mnogi bi kupovali nove:icon_rolleyes:
 
Član
Josh rade web stranicu,ali imash broj ove podatke

A3M d.o.o.
Ul. Krajiških brigada 23
78000 Banja Luka
tel/fax +387(0)51 215-453

info@a3m.ba
http://www.a3m-tuning.com
 
Član
ViRtuAL je napisao(la):
Malo kasnim na temu,ali  me zanima kako niko nije ( mozhda i jest) omoguchio kupovinu na rate ili slichno felgi koje su preko 2000km npr....mnogi bi kupovali nove:icon_rolleyes:

Visa 24. I imas opciju ugovora, to zavisi gdje radis ili gdje ti starci rade. Ustvari onaj koji zeli garantovati za tebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top