Alpine White BMW 220i Coupe PUR Wheels

Alpine White BMW 220i Coupe PUR Wheels

Putovanja.ba
Administrator
pur%20220%20111.jpg

Reinart Design je završio sa doterivanjem BMW-a Serije 2 Coupe, u ovom slučaju verzije 220i Coupe sa motorom od 135 kW/184KS.

pur%20220%2011.jpg

Ukratko, ovaj automobil u Alpine White boji je dobio elemente od ugljeničnih vlakana, crne prednje "bubrege", modifikovano ogibljenje, kao i set 19-inčnih točkova PUR Wheels RS07 (19×8.5 i 19×9.5) u "gloss charcoal bronze" izdanju.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

pur%20220%201.jpg
 
BHT Ovisnik
Neznam kakav je uzivo,prostranost i to,ali ovako na slikama mi djeluje vrhunski, bas djeluje kao veća braća
 
Mislim da je idealnih proporcija, a prostranost, s obzirom da je kupe i to na bazi kompakta ima dovoljno prostora. Gledao sam ga na jednom parkingu, bio je konkretno 220d sa Msport paketom.
p.s. Stvarno je šteta što su izbacili redni atmo 6ak, jer bi bio savršena kombinacija sa ovim izgledom, kao što je bio 125i Coupe :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Ove "trepavice" ne znam ni kako da ih nazovem me nerviraju na prednjoj karambolci
 
Član
Pa imaju vec 1.5 Turbo sa 3 cilindra, ali to i nije tako neozbiljna verzija. U seriji 1 najjaca varijanta ide 7 i nesto sitno do 100 km/h, a trosi gotovo nista :D
 
Ide 7 do 100, troši 4 litre ali ima 3 cilindra, 1500 ccm, i 1 ili 2 turba, i zato je smeće. I ostat će smeće.
Nisam ga vozio, nemam osobna iskustva, ali i uopće ne želim ni probat to smeće od motorčića. :D
 
Top