Alpine SWR-12D4 - ponosni vlasnik

Alpine SWR-12D4 - ponosni vlasnik

Član
ajd reko da i sa vama podijelim ovu srecu i radost. kupio sam ovaj skromni sub,ispunio sebi jednu veliku zelju,i sad,sreci nikad kraja :)
 

Prilozi

  • WP_20150724_15_37_17_Pro.jpg
    9,2 MB · Pregleda: 61
Član
Malo mu je to , ganjaj sta jace spari Alpine , bio je nekad na piku mrp-m1000 to je extra pojacalo za taj woofer
ma svjestan sam ja svega toga. al dzaba kad nema para toliko. a vidjecu svakako da udjem u shemu za jedan Audio System amp,jer ovo pojacalo mi je bilo za Kicker-a sto sam imao do nedavno. svirao na 1 ohm sa 600 rms.
 
Ajd i 600 je nesto al woofer ne ide na 1 :D Laganica skupit ce se i za pojacala i bit ce to fin dernek onda , ja sam imao 15sku Type R sa MRP pojacalom i bila je extra kombinacija
 
Član
Ajd i 600 je nesto al woofer ne ide na 1 :D Laganica skupit ce se i za pojacala i bit ce to fin dernek onda , ja sam imao 15sku Type R sa MRP pojacalom i bila je extra kombinacija
pa bas to. mislim,i ja bi volio da mogu odmah odvojiti opet koju stotku i za pojacalo..al boze moj. malo je zajebano kupit woofer,i odmah raditi veliki i mali servis zajedno :D al bice ajd. do sad je se uvijek nekako skrpilo,pa bice i ovaj put abd. :)
 
Top