Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Putovanja.ba
Administrator
Škrti su sa vijestima Italijani, samo renderi.

alfa_romeo_giulia_concept_front_by_thorsten_krisch-d7qnmks.jpg

alfa_romeo_giulia_concept_frontangle_by_thorsten_krisch-d7wr8u8.jpg

alfa_romeo_giulia_concept_rear_by_thorsten_krisch-d7qnmrs.jpg

alfa_romeo_giulia_concept_rearangle_by_thorsten_krisch-d7wncnh.jpg
 
Član
Bit ce super bude li ovako izgledala, al ovo su renderi, kad vidim tvornicke slike, onda cu vjerovat :D
 
Član
da naprave nesto ovako to bi bio kec na desetku
ali ovo mi vise vuce na maserati i njihov rang
 
Član
Citao sam da planiraju da prodaju 400.000 auta i zato proširuju gamu.
Valjda će predstaviti alfu sprint (protivnik BMW m3 c klasi amg itd).
Ako budu ovako lijepe i zadnja vuca(ili barem 4x4) mislim da će to biti pun pogodak.
Mislim šta se sa jaguarom desilo može i sa alfom
 
Sigurno će konačna verzija bi prelijepa, još ako bude rwd ..... :woot:

Samo šteta što više ne prave ove stvari :(
Novi turbo motori će biti jači, učinkovitiji. štedit će gorivo, ali nema erotike kakva je bila sa starim Alfinim V6 n.a.

alfa-romeo-147-hatchback-petrol_3981264.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
86690-alfa%20giulia%20111.jpg

U igri su ime Giulia ili brojčana oznaka, a limuzina će debitovati 24. juna

Priča je neverovatna, ali za Italijane je valjda simptomatična. Alfa Romeo će 24. juna predstaviti dugo očekivanu limuzinu, ali pet meseci pre zvaničnog debija još uvek se ne zna kako će se zvati novi model.

Šefovi Alfa Romea i Fiata ne mogu da se dogovore. U Alfa Romeu žele da se limuzina zove Giulia, jer to ime ima istorijsko značenje za firmu. U Fiatu, međutim, lobiraju za brojčanu oznaku.

Želja je da cela priča završi za mesec dana, ali ne bi nas iznenadilo da svađa oko imena završi dan uoči predstavljanja.

Nova limuzina je naslednik modela 159 i biće veća od BMW serije 3, ali i manja od serije 5. Pogon će biti na zadnje točkove i na platformi Giorgio. Nagađa se da će limuzina dobiti i GTA verziju sa 3.0 V6 twin-turbo sa 520KS.
 
Top