alfa romeo 156

alfa romeo 156

Član
ljudi ovako znali ko sta o alfi 156..
mahane imal ,koji je motor najbolji,kako oko odrzavanja jel skupo.
 

Prilozi

  • Alfa-Romeo-156-001.jpg
    Alfa-Romeo-156-001.jpg
    279,3 KB · Pregleda: 16
Član
profulao si druze podforum al hajd ...

sto se tice motora, zavisi sta trazis od njega

a i ima tema o tome, potrazi ... prije par dana Porschefan postavio nesto slicno ;)
 
Legend
u Dobro si fulio podforum...

Najbolji motor ti je 1.9 JTD,kako sa odrzavanje tako i sto se tice izdrzljivosti,sad ne znam sta ti hoces benzinca ili dizela,jbg ovako mi izgledas kao da si spao s marsa na forum pa postavljas pitanje,daj malo vise detalja
 
Član
ma pocetnik sam na forumu sory..ako se moze prebacit tema kako nek mod prebaci..
a tako me nes zanima 1.9 jtd oko 77kw do 88kw tu negdje sad koja je tu masina naj izdrzljivija cuo sam neke price za 2,4 jtd da masina od 100kw se nije pokazala a da su one od 104kw najizdrzljivije sto se tice alfe 156..
hvala

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4461378&show=1
ewo npr sta mislite na ovu??
 
Član
najbolja polovna alfa je odrzavana alfa,znaci da je neko volio to auto,dizel ili benzin,nebitno. Ako je kupis od nekog balkanskog junaka koji misli da je to golf dvojka (toči i vozi) onda si nagrabusio.
 
Član
dumpors je napisao(la):
najbolja polovna alfa je odrzavana alfa,znaci da je neko volio to auto,dizel ili benzin,nebitno. Ako je kupis od nekog balkanskog junaka koji misli da je to golf dvojka (toči i vozi) onda si nagrabusio.
Potpis ;)
 
Top