Alfa Romeno Milano

Alfa Romeno Milano

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Na prvim testiranjima uhvaćena je nova Alfa Romeno Milano.

2ldj9d4.jpg


Iz Chryslera (novog Fiatovog strateškog partnera u SADu) navodi se mogućnost početka proizvodnje dvaju Alfinih modela, Giulije i Milana, u sklopu programa restrukturiranja i dugoročne reorganizacije poslovanja poznate američke automobilske kompanije.

2db9unl.jpg


Prošle godine na Bolonjskom salonu automobila, sada već bivši šef Alfa Romea Luca de Meo najavio je da nasljednik Alfinog modela 147 dolazi u četvrtom kvartalu 2009 godine.

fodcu9.jpg


Naime Alfa Romeo Milano je zamjena za petovratnu izvedbu 147, dok Alfa Romeo Mito je zamjena za trovratnu verziju 147, što kad se pogleda bolje je odličan potez jer je tako svaki automobil specijaliziran za svoj dio tržišta, dobar potez Fiat/Alfa. Alfa Romeo Milano je zasnovana na platformi koju dijele Fiat Bravo i Lancia Delta.

15ecqpt.jpg


Dizajn će kao i kod svih novijih Alfi biti zasnovan na modelu 8C, ali vjerovatno će biti malo zreliji od recimo dizajna Mita. Jer Milano cilja na drugu tržišnu demografiju, tj. na C segment čiji lj ider VW Golf dobio tako “radikalan” redizajn koji bi i 22 godišnjaka na Red Bullu uspavao.

n2cp47.jpg


Milano će preuzeti sve motore od braće iz koncerna, tako da bi uvodni modeli mogli biti 1.4 L T-jet i 1.6 L Multijet, dok bi se u ponudi trebao naći i novi Fiat-ov 1.8 Turbo benzinac u dvije varijante 200 i 240 KS. O cijenama za sad nitko ništa ne govori
 
Početnik
ne znam, jos mi Alfa nije izbacila primjerak a da nije bio ured pa savrsen

dok se skinu ove krpe s nje bice;)
 
Član
bravof je napisao(la):
ne znam, jos mi Alfa nije izbacila primjerak a da nije bio ured pa savrsen

dok se skinu ove krpe s nje bice;)
valjda ce biti ok,nesto mi ovdje ne stima:icon_confused:
al opet alfa je alfa:cool::cool:
 
Član
Blago vama kad tako možete detaljno komentarisati zamaskirano auto :lol:
Ja jedino vidim da je gadno odignuta :cool:
 
Početnik
Schumi je napisao(la):
Blago vama kad tako možete detaljno komentarisati zamaskirano auto :lol:
Ja jedino vidim da je gadno odignuta :cool:

pa prilagodjena za zimske uslove...:lol:

ja ne sumljam da nece valjat,naprotiv mislim da ce bit sila
 

IGY

Član
ova nova auta sve ruznija i ruznija
na kraju ce se varatiti na stil 60-tih i bice uredu valda :icon_question:
 
audi_s2 je napisao(la):
joj komentara auto zamaskirano i vama fuj ...pa kome ne bi bio

valabas!

Ne znam stvarno sta odje ima komentirati,haha,jeste stvarno:lol:

Ma sto neko rece,jos nikad nije izasla ruzna alfa (osim one SZ koja nije toliko ruzna koliko je cudna,pogotovo za vrijeme kada je izasla)

stoga vjerujem da ce i ovo biti ljepotica.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top