Alfa 156 redizajn tabla ???

Alfa 156 redizajn tabla ???

Pozdrav, zanima me dali je neko od vas prebacivao instrument tablu sa redizajniranog modela>>> http://gomotors.net/pics/Alfa%20Romeo/alfa-romeo-156-03.jpg <<< u stari model ( 1998-2001) >>> http://cdn1.anunico-st.com/fotos/alfa_romeo_156_sportwagon-4bd49508a0bb499891374a475.jpg <<< dali je uspio dali sve radi i šta neradi itd i koliko je para cca. hvala
 
Član
mozes sve prebaciti na staru ali ti nista nece raditi :icon_smile: stari komp ne prepoznaje nove postavke morao bi i kom auta prabacit zato nista ne diraj jedno da karboniras ali neznam sta ce ti ti to najbolje je fabricki i kod mene je drvo i super je. ;)
 
Jbg nije stvar samo u volanu i boji plastika, nova tabla nije gloss nego matte (nema sjaja), digitalna klima, značajno poboljšan styling, ukratko dosta bolje izgleda. Ko je vozio alfu redizajn i sa starom tablom shvatiće o čemu pričam.
Što se tiče funkcionalnosti vidio sam da su to ljudi radili, i da im radi i klima a i onaj displej boarda samo što nema svih funkcija. Dali je stvar u reprogramu kontrolera klime ili o promjeni čitavog tog računara nemam pojma zato mi i treba neko ko je to uradio ili pokušao uraditi ili zna nekog ko je to uradio da mi malo pojasni to, šta, kako, zašto da ili zašto ne.
 
Član
Pa ako je sad obicna klima,kad se stavi ova nema teorije da radi! Ogromna je razlika izmedju obicne i "digitalne",nije samo u displeju! Mozda se moze i napraviti ali da puse samo u jednom pravcu! Uglavnom sve se moze naravno,samo trebala bi ti jedna donor alfa rediazin i da to prepakujes samo tesko isplativo! ;)
 
Član
De mi reci jeli ti imas jednu redizajniranu viska pa hoces to da prebacis ili cisto informativno ???
 
Pa digitalna je i dvozonska, naravno opcija za dvozonsku nebi radila u ovom slučaju, a komande i stare i nove su elektronske (vežu se za ecu koliko sam shvatio, i na fiatu mi je bio sličan sistem) samo što ove nove imaju displej a stare ne...

Da imam redizajniranu pokušao bi, al nemam a i ne baca mi se 500- 1000 km samo za probu, zato i pitam za savjet jer vidim da ljudi u modelima prije redizajna 2002 imaju nove table :icon_rolleyes::icon_question:
 
Top