Alfa 147 zatamnjenje llumar folijom cijena?

Alfa 147 zatamnjenje llumar folijom cijena?

Član
Koliko bi me izaslo da se zatamni staklo od vozaca i suvozaca i do koliko % zatamnjenosti bi moglo proci, da se ne cimam sa policijom na svakom cosku :D
 
Član
Pitaj ove sto rade sa tim imas brojeve i na PIKu meni traze 270 KM za stila a tu je to i za druga auta ...30% je po meni sasvim dovoljno na 50 % sa lumar je isto dobra vidljivot kad je orginalna folia nema prpoblem sa vidljivosti :icon_smile:

Samo sto ima ja tih 270 KM necu nikad dat za folije :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
ja imam na cijelom autu 50 % i do sad me nisu nikako zaustavljali zbog toga
a cijena je od 280 km pa na vise, u zavisnosti od tvojih zelja :cool:
i posjeti ove momek garancija i kvaliteta zagarantovana, + ja ti poklonim karticu sa kojom ima 30% popusta kod njih ;)
 
Član
u tuzli prednja 2 stakla dodju od 80-100 km... ja imam cijeli auto zatamnjen ukljucujuci i prednju sajbu i nijednom ni niko nish nije rekao... llumar
 
Član
u tuzli prednja 2 stakla dodju od 80-100 km... ja imam cijeli auto zatamnjen ukljucujuci i prednju sajbu i nijednom ni niko nish nije rekao... llumar
 
Član
Policijia uvijek moze pricati i pisati kaznu ako ti je naprijed zatamljeno... drugo je to sto kod nas svasta prolazi, pa tako i folije, koliko ih ima i prednju sajbu crnu ko noc pa vozaju... mada kako je sve vise zatamljenih auta, krenut ce i oni sa kaznama, pa kad ljudi krenu skidat folije :lol:

ali eto ja bi naprijed stavio skroz blago, cisto radi uv zastite. Ali i da si sigurniji da nece pisati kaznu ili nesto prigovarati...
 
Član
IGY je napisao(la):
ja imam na cijelom autu 50 % i do sad me nisu nikako zaustavljali zbog toga
a cijena je od 280 km pa na vise, u zavisnosti od tvojih zelja :cool:
i posjeti ove momek garancija i kvaliteta zagarantovana, + ja ti poklonim karticu sa kojom ima 30% popusta kod njih ;)

Hvala IGY otici cu obavezno cim ufatim priliku, jos da regulisemo taj popust i to je to !!! :D
 
Član
digao si staru temu al ajd

kako ti se vrhovi gule, objasni to malo bolje. Pretpostavljam da ti se guli folija kad dizes staklo? To se desava zato sto si vjerovatno foliju odradio do vrha stakla, sto je potpuno pogresno, uvijek se ide koji milimetar dole da ne bi bilo problema. Ovo ti govorim iz iskustva jer sam odradio bruku auta;)
 
Top