alarm i zmigavci VELIKO ZIVCIRANJE :)

alarm i zmigavci VELIKO ZIVCIRANJE :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmo majstori za alarm
evo danas pokupio auto od majstora ugradjeno daljinsko i alarm i peezdarije neke elektricne i odma zivciranje :)
kad otvorim vrata sva 4 migavca zmigaju 10 puta i ugase se i tako svaki put kad otvorim vrata ona zmigaju 10 puta ili dok ne zatvorim vrata
a kad je upaljeno auto zmigaju non stop ( ne gase se poslije 10 puta ) vec zmigaju dok ne zatvorim vrata :)
moze li se ta opcija iskljuciti premostiti ili bilo sta drugo? trazio sam u knizi sta je dosla uz sistem ali nepise nidje kako tu opciju ugasiti.
POMAGAJTE ZIVCIRA ME OVO SVE CU POCUPATI VAN AUTA :)
 

IGY

Član
iskljuci zmigavce i nemas problema, i onda masi rukama kad gdje skreces :D
hehe

vidi kod mene na alarmu ima isto ta opcija i palim-gasim je kombinacijom dugmica na alaramu
ako se dobro sjecam ide nesto kad se zakljuca tek pa se pritisne otkljucano i imam dugme kao grom neki pritisnem to dvoje zajedno i onda pustim, zatim otkljucam i to je to, pokusaj i ti nesto tako

i daj vise info koji je alarm model itd
 
Član
alarm je od firme LUX-PRO i to sam tek dobio testni primjerak jedan pa ugradio sebi da vidim jel to mogu dalje prodavati.
vec od te firme ugradjujemo ksenone i daljinska zakljucavanja evo 2 godine nitko nije vratio nit se zalio da nesto nije uredu.
tako da bi volio i ovo skuziti sta i kako radi pa da mogu reci potencijalnim kupcima o cemu se radi :)
ima li kakva zica da se ukloni da to neradi tako :(
 

IGY

Član
za zicu ti ne bih znao reci, procesljaj malo bolje upustva i podesavanja
mozda na internetu neki manual da potrazis
ili jednostavno pitaj Muhu on ti je expert za te stvari :D
 
Član
nasao sam vec :) na neku zicu ugradi se neka dioda sta ja znam totalni sam tutkum kad je struja u pitanju nit oko nje znam sta raditi nit zelim :)
odo kasnije kod kolege da to ugradi i da me rijesi zivicranja :)
 
ako ima jedan izlaz za zmigavce tada moras staviti bilo kakvu diodu tj njena uloga je da propusta struju u jednom smjeru,da ti se ne desava to kad das jedan zmigavac da rade sva 4 i tako te komplikacije...nego da skratim..ta zica se razdijeli na dva dijela i na svaki dio stavis diodu(pazi kako je okreces)..i onda dovedes na zmige i sve fercera.. ;-) Valja li branik valjda nisi dzaba dolazio u livno? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top