Alarm fur Cobra Crash Time 2 problem

Alarm fur Cobra Crash Time 2 problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Desni klik na ikonu igrice .. Properties .. Compatibility .. oznacis Run as administrator .. OK .. i probaj onda :D
 
Član
ovo sam rjesio i na kraju mi izbaci ovo
dajte mi pomozite molim vas..ovu igru nemogu nikako da pokrenem..ostale mogu lagano
 
Član
Ma na Win7 oce sve da rade, ovako od oka nebih znao da ti kazem kako se to bese podesava, jer nekad sam imao win7 pa sam znao, al zaboravilo se...Uglavnom, dve stvari:
1. Jesi ti crackovao tu igricu ??? Mozda ti zato izbaca ovaj poslednji error...
2. Ako jesi, a koliko vidim koristis Win7, cini mi se da odes na Run As kad kliknes desnim klikom na .exe fajl i cackaj tu, mora da ima opcija da pokrenes aplikaciju tj. igru kao da je za XP...Neznam sad tacno gde, al uglavnom pogledaj malo sta sve ima i mora da nadjes....
 
Član
Win 7 nije kompatibilan sa vecinom igri kao sto vista nije bila a ni sad nije nesto bolje treba se 1001 stvar uradit da bi se igre pokretale ma glupost cista , treba se zaebavat bezveze
ako vec igras igre XP i gotovo staceti Win 7 .
 
Član
ma ne igram puno igrica...sacu skidat novi alarm fur cobra..pa reko da malo odigram starog djela..
 
Član
novi je izasao nedavno..al ne mogu da nadjem linkove..nadjem ih ..al nerade..a rapidshare..mi neda da skidam..nesto..pise da nisam premium i neda nikako ..a niko ne skida..moze li mi neko nac..alarm fur cobra highway nights il poznatiji pod imenom alarm fur cobra 11 crash time 3 ..ko nadje ..dobija plusic od mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top