AKUMULATOR?

AKUMULATOR?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
hmmm
takav aku kosta nekih 130 km
a u Tz pogledaj u onom shopu sto ima u mercatoru, ima sigurno vidio sam
 
Član
u Zenici ti Ah Boshovog aku-a kosta skoro 2,5KM,znaci oko 150KM
za Vesnu nisam upoznat,Black Horse je nekih 2KM/Ah,malo vise
 
N

nenad

SamiRX-8 je napisao(la):
Eh hajmo sada Tuzlaci koji znaju, gdje i koliko otprilike kostaju Vesna i Bosch akumulator od 65-66 Ah ? Da danas mogu auto osposobiti i malo se provozati :icon_sad:

Ma to ti je oko 130 KM, pogledaj u Volanu, ASD Viba ja sam dole uzeo Bosch prije 2 godine i jos je dobar.
 
Član
vidis, mogo bi fkt u vibi pogledat, ili cak u riku...imas ti tu RIKO na sjenjaku, u blizini dramara...vidi tu, najblize ti je...
 
Član
Ma to danas, nema nista od ovog, napumpah rucno pumpu za gorivo, ma kakvi... Bit ce Vesna ili Bosch, bez toga necu vise da pricam. Zimi je sretan svako onaj ko moze upaliti ;)
 

IGY

Član
ja nemam sa time problema, sa 50 Ah i 900 A pali bez problema i na velikim minusima,

:cool:
i703s3.jpg
 
Član
Daj ba Igy nisi valjda stvarno mislio da sam se naljutio ? No hate buraz, ti radis i mozes to sve, a ja ne mogu ocu objasniti zasto je taj accu bolji od ovih do 150 maraka. Bit ce i kod mene takav jednoga dana, pa makar samo radi toga da ne moram brinuti hocu li moci upaliti ;)
 

IGY

Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Daj ba Igy nisi valjda stvarno mislio da sam se naljutio ? No hate buraz, ti radis i mozes to sve, a ja ne mogu ocu objasniti zasto je taj accu bolji od ovih do 150 maraka. Bit ce i kod mene takav jednoga dana, pa makar samo radi toga da ne moram brinuti hocu li moci upaliti ;)

i ja sam se salio, ali mi nestali smajliji u postu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top